LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 2132

Festiwal młodzieży, cztery gole Stewarta


Layton Stewart zdobył w piątek po południu cztery gole, kiedy zespół U-21 Liverpoolu pokonał Fleetwood Town 7:4.

- Świetnie było dać chłopakom trochę minut, to był bardzo dobry występ - powiedział trener zespoły, Barry Lewtas.

- Fleetwood strzelił trzy gole w końcówce, ale ogólnie zagraliśmy bardzo dobrze. Layton jest w coraz lepszej dyspozycji i pełen pewności siebie po swoim debiucie w zespole seniorów.

Stewart zaliczył swój pierwszy seniorski występ, gdy na początku miesiąca wyszedł w pierwszym składzie w meczu Carabao Cup przeciwko Derby County na Anfield.

Lewtas podkreślił, jak ciężko napastnik pracował na swoją wielką szansę po tym, jak wrócił do gry pod 13-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją więzadeł krzyżowych.

- Debiut Laytona był kolejnym wieczorem dumy dla naszej akademii. Layton pochodzi stąd, jest tu od najmłodszych lat i przeszedł całą młodzieżową drogę w Liverpoolu.

- Jak każdy chłopak, który przechodzi przez taką drogę, miał swoje wzloty i upadki, ale pracował bardzo ciężko i strzelał gole w Premier League 2, spisywał się świetnie. 

- Debiut w seniorach to moment, którego nigdy nie zapomni. Wie, że musi dalej ciężko pracować, by otrzymać kolejne szanse. 

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (2)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com