05.05.2024
17:30

Osób online 896

Zawodnicy zbierają się w Dubaju

Drużyna Liverpoolu wyrusza do Dubaju na obóz treningowy przed drugą częścią sezonu, chwilę wcześniej Diogo Jota postanowił odwiedzić swoich kolegów z reprezentacji na mistrzostwach świata.

Po długiej przerwie Reds spotkają się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, aby przygotować się do drugiej połowy sezonu.

Poza sesjami treningowymi w Dubaju Jürgen Klopp poprowadzi swoją drużynę w towarzyskich meczach z Lyonem i AC Milan, zanim The Reds wrócą do rywalizacji na własnym podwórku meczem Carabao Cup z Manchesterem City.

Do Dubaju uda się mocna grupa, jednak bez kilku ważnych graczy, po tym jak Virgil van Dijk, Ibrahima Konaté, Alisson, Fabinho, Jordan Henderson i Trent Alexander-Arnold awansowali do 1/8 finału mundialu.

Jota należy do tych, którzy stawią się na treningach, czyniąc kolejne kroki w kierunku powrotu do zdrowia po kontuzji łydki.

Zanim dotarł do Dubaju, napastnik był obecny na ostatnim meczu Portugalii w grupie H, zakończonym porażką 1:2 z Koreą Południową.

Zatrzymał się na noc w Doha, w sobotę rano odbył zajęcia w hotelowej siłowni, a następnie ruszył w krótką podróż do Dubaju.

Mohamed Salah, Harvey Elliott i Calvin Ramsay są już w Dubaju, co widać po publikacjach w mediach społecznościowych.

Sobota była jednak dniem odpoczynku dla drużyny, a treningi powinny rozpocząć się w przyszłym tygodniu, przed spotkaniem z Lyonem, które odbędzie się 11 grudnia.