17:30

Osób online 891

Jak radzą sobie zawodnicy na wypożyczeniu?

Ośmiu wypożyczonych piłkarzy Liverpoolu grało w ten weekend, a Jack Bearne i Fidel O'Rourke wpisali się nawet na listę strzelców.

Bearne strzelił gola wkrótce po tym, jak został wprowadzony jako rezerwowy w 12. minucie meczu Kidderminster Harriers, zremisowanego 1: 1 z Alfreton Town w National League North.

W innym miejscu O'Rourke strzelił swojego siódmego ligowego gola w tym sezonie dla Caernarfon Town, które pokonało 3:2 Newtown w najwyższej klasie rozgrywkowej Walii. Napastnik The Reds strzelił gola po genialnym uderzeniu z pierwszej piłki.

W angielskiej League One Owen Beck i Conor Bradley zagrali jako lewy i prawy obrońca Bolton Wanderers w zremisowanym 1:1 meczu z Bristol Rovers.

Na poziomie League Two James Balagizi zagrał 53 minuty w wygranym przez Crawley Town 2:0 meczu ze Swindon Town, podczas gdy Max Woltman grał przez 79 minut dla Doncaster Rovers w wygranym 2:0 meczu z Walsall.

Tyler Morton rozegrał 90 minut, a jego Blackburn Rovers pokonało Hearts 4:0 w meczu towarzyskim w ramach przygotowań do wznowienia sezonu Championship.

W niedzielę wejście z ławki na boisko w drugiej połowie zaliczyła też Lucy Perry. Jej zespół Hibernian Women przegrał 2:1 z Glasgow City w Scottish Women's Premier League.