LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1019

Maddison wciąż kontuzjowany


Manadżer Leicester City - Brendan Rodgers poinformował o kontuzji Jamesa Maddisona przed starciem z Liverpoolem.

The Reds przywitają byłego menadżera i jego Lisy na Anfield w piątkowy wieczór na zakończenie 2022 roku po pokonaniu wczoraj Aston Villi 3:1.

Wcześniej tego dnia Leicester przegrało przed własną publicznością z Newcastle United 0:3. Maddison opuścił to spotkanie przez kontuzję kolana, której doznał przed rozpoczęciem mundialu w Katarze.

Pomimo tego, że został powołany do drużyny Garetha Southgate'a, zawodnik nie brał udziału w turnieju. Przed starciem z Newcastle, Rodgers został zapytany o kondycję Maddisona.

- Ciągle cierpi z powodu kontuzji kolana, więc staramy się dotrzeć do sedna sprawy wraz z zespołem medycznym - powiedział Rodgers dla Amazon Prime.

- Wybiegł z nami na boisko treningowe, jednak nie czuł się dobrze, więc musimy się temu przyjrzeć.

Były napastnik Liverpoolu i Leicester Emile Heskey uważa, że kontuzja może być dla Lisów ogromnym ciosem przed wizytą w Merseyside.

- Bardzo to odczują. Jest talizmanem, który ma siedem bramek w Premier League i jest tym, dzięki któremu próbują grać piłką. Każdy wie gdzie ma się znaleźć, kiedy on jest na boisku, to najistotniejsze dla Leicester - powiedział Heskey.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

stuś 27.12.2022 16:38 #
James Maddison aktualnie przebywa w Alexandra Palace w Londynie, gdzie przy dużym kuflu piwa ogląda PDC World Darts Championship.
Kijoraptor 27.12.2022 18:10 #
Dla Vardego jest już za późno, ale Madison jeśli nie chce popaść w przeciętność powinien pomyśleć o zmianie klubu.

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com