05.05.2024
17:30

Osób online 1171

Pełna kadra na mecz legend z Celtikiem

Liverpool FC przedstawił kadrę na weekendowy mecz legend z Celtikiem w spotkaniu, którego zyski zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Sir Kenny Dalglish poprowadzi ekipę gwiazd w konfrontacji, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 na Anfield.

Kadra:

Bramkarze: Jerzy Dudek, Sander Westerveld.

Obrońcy: Fabio Aurelio, Sami Hyypia, Ragnar Klavan, Bjorn Tore Kvarme, Martin Skrtel, Gregory Vignal.

Pomocnicy: Charlie Adam, Salif Diao, Steven Gerrard, Mark Gonzalez, Gary McAllister, Steve McManaman, Albert Riera, Momo Sissoko.

Napastnicy: Djibril Cisse, Luis Garcia, Robbie Keane, Dirk Kuyt.

Komentarze (17)

Maniakk 23.03.2023 18:00 #
Charlie Adam?
FankaLFC 23.03.2023 22:16 #
legenda. ;)
California 25.03.2023 23:28 #
Legenda głosi, że kiedyś zagrał dla nas dobry mecz...
Owen89 23.03.2023 21:34 #
W obecnej sytuacji niektórzy by się mogli złapać do pierwszego składu ;)
rozklepaliby nas 3:0
VII 24.03.2023 02:28 #
W obecnej sytuacji pojechaliby nas nawet juniorzy Zawiszy Bydgoszcz (z całym szacunkiem dla nich oczywiście) z jednego prostego powodu. Bo Oni traktowaliby ten mecz z nami na śmierć i życie jak życiową szansę jedną na milion. Natomiast nasze orzełki wyszłyby żeby odbębnić swoje i potruchtać sobie kilkadziesiąt minut, byleby tylko się nie zmęczyć i nie naciągnąć sobie żyłki w dupie. Najgorsze jest to do czego doprowadził Klopp, że niezależnie czy zawodnik jest formie czy nie, czy chce mu się i ma motywację czy jej nie ma, to i tak zostanie wrzucony do pierwszego składu, bo nazwisko, bo zasługi i wreszcie bo nie ma zmienników. Bardzo smutne jest to wszystko i mocno frapujące, jak z poważnego gracza na europejskiej arenie piłkarskiej staliśmy się memem i chłopcem do bicia.
AirCanada 24.03.2023 05:39 #
Juniorzy Zawiszy Bydgoszcz ostatnio w Rypinie z Lechem przegrali, więc z Liverpoolem by nie wygrali na pewno 😀 nawet z naszym zespołem U-17 by sobie nie poradzili😄
ynwa19 24.03.2023 06:47 #
Moja ukochana Poloncia "Krolowa Slaska" juz do przerwy prowadzilaby ...7:0!!! -;)
bo by im sie bardziej chcialo!
Eruanno 24.03.2023 09:45 #
@AirCanada mogę poprosić o kontakt na priv?
AirCanada 24.03.2023 10:22 #
FankaLFC 23.03.2023 22:15 #
To nie jest ten Diao co się rzucał do Stevena? :o
stoigniew 23.03.2023 23:45 #
Chodzi ci o El hadi dioufa
ynwa19 24.03.2023 06:45 #
Kule bele! Jerzyk to sie wiecej nagra u nas w legendach niz podczas calego pobytu w Realu-:)
Olidaen 24.03.2023 06:59 #
Heh, takie legendy, że połowa z tych zawodników zagrała u nas 2 sezony max :O
roberthum 24.03.2023 08:05 #
Mogliby to nazwać meczem byłych piłkarzy, bo wrzucanie do składu połowy z tych zawodników i nazwanie tego meczem legend to po prostu kpina. Naprawdę, ale w takim ukladzie występ Arthura Melo w takim evencie w przyszłości nie jest wykluczony, skoro znalazło się miejsce nawet dla Vignala
Bigos1892 24.03.2023 08:40 #