05.05.2024
17:30

Osób online 1168

Legendy Liverpoolu górą w rywalizacji z Celtikiem

Legendy Liverpoolu w spotkaniu rozgrywanym dziś na Anfield pokonały ekipę Celtiku 2:0. Bramki dla the Reds zdobyli Stevie Gerrard i Mark Gonzalez.

Kapitan Czerwonych wykorzystał rzut karny w 38. minucie pewnym uderzeniem tuż przy słupku.

Po przerwie po szybkiej wymianie podań w polu karnym znalazł się Gonzalez, który prostym zwodem ograł obrońcę i uderzył w krótki róg bramki Szkotów.

Podopieczni Sir Kenny'ego Dalglisha mogli się cieszyć wygraną w niełatwym meczu, lecz wynik miał dziś drugoplanowe znaczenie. Kluczowe było zebranie środków na cele charytatywne przez fundację Liverpool FC, a także inne organizacje partnerskie.

Skład legend Liverpoolu: Westerveld (Dudek, 46), Kvarme (Aurelio, 15), Hyypia, Skrtel, Klavan, Vignal (Garcia, 46 (Gonzalez 84)), Diao (Sissoko, 14 (Keane, 74)), Adam (Riera, 46), McManaman (Gonzalez, 25 (McAllister, 80)), Gerrard, Kuyt (Cisse, 46).