13.05.2024
21:00

Osób online 935

Wtorkowe mecze Liverpoolczyków w kadrach

Mohamed Salah strzelił bramkę i zanotował asystę w wygranym przez Egipt (4:0) starciu z Malawi we wtorkowe popołudnie w ramach eliminacji PNA.

W 4. minucie spotkaniu zawodnik Liverpoolu asystował przy golu Tareka Hameda. Z kolei w 20. minucie sam wpisał się na listę strzelców.

Salah opuścił plac gry na kwadrans przed końcem rywalizacji. Egipt po 4 meczach prowadzi w swojej grupie eliminacyjnej. Tyle samo punktów ma jednak Gwinea.

Andy Robertson z opaską kapitana na ramieniu poprowadził Szkotów do wygranej 2:0 z Hiszpanią na Hampden Park w eliminacjach do EURO 2024.

Lewy obrońca zaliczył asystę Scottowi McTominayowi przy pierwszym golu w Glasgow.

Podpieczni Steve'a Clarke'a z kompletem punktów prowadzą w grupie A.

Curtis Jones i Harvey Elliott wzięli udział w towarzyskim spotkaniu kadry Anglii U-21 z Chorwacją. Synowie Albionu przegrali 1:2.