05.05.2024
17:30

Osób online 956

Pełny występ Van Dijka i Gakpo, porażka Oranje

Cody Gakpo i Virgil van Dijk wystąpili w przegranym przez Holandię 2:3 spotkaniu z Włochami o trzecie miejsce w Lidze Narodów UEFA.

Duet z Liverpoolu rozegrała pełne 90 minut podczas niedzielnego starcia w Enschede, gdzie w pierwszej połowie Federico Dimarco i Davide Frattesi zdobyli dwie bramki dla mistrzów Europy.

Steven Bergwijn zmniejszył straty w drugiej części spotkania, nie dając sobie odebrać piłki i oddając celny strzał po dośrodkowaniu Gakpo w pole karne.

Federico Chiesa szybko przywrócił podwójne prowadzenie i pomimo tego, że były pomocnik the Reds Georginio Wijnaldum zdobył drugą bramkę dla Holandii, Włochy zdobyły brąz w turnieju.