LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 659

Conor Bradley: To dla mnie ważny czas


Conor Bradley jest zdeterminowany, aby w pełni wykorzystać swoją szansę do zaimponowania Jürgenowi Kloppowi tego lata, po niezwykle udanym wypożyczeniu w Bolton Wanderers.

Reprezentant Irlandii Północnej jest częścią 32-osobowej kadry Liverpoolu, która poleciała do Niemiec na przedsezonowy obóz treningowy, podczas którego rozegrane zostaną spotkania z Karlsruher SC i Greuther Furth.

Bradley powrócił do składu The  Reds po doświadczeniu zebranym w seniorskiej piłce podczas rocznego do występującego w League One Boltonu.

- To zdecydowanie najważniejszy okres przygotowawczy w mojej dotychczasowej karierze - powiedział w rozmowie z oficjalnym klubowym serwisem.

- Uważam, że każdy kolejny będzie dla mnie najważniejszy, ale czekam na to co przyniesie nadchodzący i zobaczymy, jak sobie poradzę.

- Czuję się inaczej niż ostatnim razem. Walczę o miejsce, chce być częścią drużyny. Ciężko pracować i walczyć.

- Powiedziałbym, że jestem dużo lepszym zawodnikiem. Naprawdę nie mogę się doczekać i postaram się pokazać co potrafię. 

- Ostatnie kilka lat było szalone, ale chcę dalej pracować i przekonać się, dokąd mnie to zaprowadzi. 

Bradley zagrał dla Boltonu ponad 50 razy, zdobywając siedem bramek, sięgając po Papa Johns Trophy na Wembley i odpadając w półfinale play-offów o awans do Championship.

20-latek cieszył się również indywidualnym sukcesem, zdobywając trzy nagrody podczas podsumowania sezonu w Boltonie. Został on wybrany najlepszym zawodnikiem według kibiców i piłkarzy oraz najlepszym zawodnikiem młodego pokolenia. 

- Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego wypożyczenia. To był niesamowity sezon i chciałbym bardzo podziękować Boltonowi. Spędziłem tam wspaniały czas i będę dobrze wspominał każdą minutę.

- Chciałem grać, to była najważniejsza rzecz o jakiej myślałem, gdy byłem wypożyczany. Chciałem po prostu zagrać tyle spotkań ile możliwe i tak się stało. 

- Zagrałem w prawie każdym meczu i omijały mnie kontuzje. Postaram się, by podobnie było również w tym roku.

- Z każdym meczem czułem się bardziej komfortowo. W pierwszych kilku byłem dość zdenerwowany, oczywiście jest duża różnica między piłką młodzieżową, a seniorską.

- Z każdym meczem budowałem swoją pewność siebie i czułem, że jestem coraz lepszy i lepszy. Mam nadzieję, że uda mi się to wykorzystać w obecnym okresie przygotowawczym.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (1)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com