Osób online 1531

Liverpool wygrywa 4:2 z Karlsruher SC

Liverpool w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym pokonał przedstawiciela 2 Bundesligi - Karlsruher SC 4:2.

Czerwoni wyszli na prowadzenie w 3. minucie. Darwin znalazł się w polu karnym rywali, chciał dograć piłkę do Salaha, jednak futbolówka odbiła się od obrońców i przez nogi Egipcjanina wróciła do Urugwajczyka, który z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki.

Gospodarze w 39. minucie doprowadzili do wyrównania. Caoimhína Kellehera pokonał Lars Stindl po świetnym uderzeniu z woleja z kilkunastu metrów. Nasz bramkarz nie miał kompletnie nic do powiedzenia przy tym strzale.

Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa rywalizacji.

W 50. minucie niespodziewanie na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Junga. W 69. minucie podopieczni Kloppa wyrównali. Po dośrodkowaniu w pole karne, Diogo Jota zgrał piłkę głową do Gakpo, który z kilku metrów trafił do siatki.

W doliczonym czasie gry Portugalczyk zapisał na swoje konto 2 gole. Najpierw nasz napastnik wpadł w pole karne Karlsruher, 'zatańczył' z dwoma obrońcami i z bliskiej odległości pokonał golkipera rywala.

Minutę później Mac Allister świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Jotę, który w krótkim odstępie czasu po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Liverpool zwycięża 4:2.

Skład Liverpoolu z pierwszej połowy: Kelleher; Bradley, Konate, Van Dijk, Robertson; Alexander-Arnold, Szoboszlai, Clark; Salah, Nunez, Diaz

Skład Liverpoolu z drugiej odsłony: Jaros; Gomez, Quansah, Matip, Tsimikas; McConnell, Mac Allister, Gakpo; Doak, Jota, Scanlon (Koumas 79′)

Komentarze (45)

unikatowy 19.07.2023 19:29 #
Po pierwszej połowie moim zdaniem na minus Konate, który dalej jest tak drewniany jak był. Drugim minusem Salah - bez sensu niektóre podania, strzały, akcje. Reszta bez szału, ta drużyna która nie wiem nawet jak się nazywa też się trochę fartło, taki strzał raz na 100 wyjdzie pewnie. Ale z drużyną takiego poziomu powinniśmy gladko z 3:0 do przerwy wygrywać, wiem, że to pierwszy mecz po przerwie ale porównajmy do tego chociażby Bayern xd
Glajskor 19.07.2023 19:34 #
Pomijając całą resztę, Ty naprawdę porównałeś Rottach-Egern do Karlsruher? xD Ciekawy z Ciebie przypadek.
unikatowy 19.07.2023 19:41 #
No dobra może trochę mnie poniosło xd ale mecz oglądasz? Coś oprócz tego źle napisałem?
Glajskor 19.07.2023 19:54 #
Przecież napisałem, że chcę pominąć całą resztę, więc nie rozumiem do czego dążysz? Oglądam mecz, gramy bardzo przeciętnie przeciwko klubowi z drugiej ligi niemieckiej. Bayern grał przeciwko pasterzom owiec(z całym szacunkiem do tamtych chłopaków). To ta subtelna różnica.
MG75 19.07.2023 19:56 #
Karlsruher SC
unikatowy 19.07.2023 20:19 #
No do niczego nie dążę.
Myślałem, że masz jakieś inne przemyślenia do tego co napisałem, a pisząc 'pomijając całą resztę', niejednoznaczne można wywnioskować czy się z tym zgadzasz czy też nie zgadzasz 😛
unikatowy 19.07.2023 20:20 #
Ale nie wiem jak Ty, ale ja po wejściu Quansah'a czuje się dużo lepiej patrząc na jego grę i odbiory w porównaniu do Konate.
unikatowy 19.07.2023 20:26 #
No i Diogo Jota, dużo lepiej się prezentuje od Darwina.
inferi1 19.07.2023 21:35 #
Wszystko źle napisałeś jak już pytasz. Taki trochę gimbus, nie za mądry i słabo znający się na piłce
unikatowy 19.07.2023 22:27 #
To słucham Twojej opinii co do meczu.
unikatowy 19.07.2023 22:31 #
Wszystko źle napisałem. Rozumiem, że Twoim zdaniem Konate zajebiście, Salah nic nie zjebał i też jest w gazie widać, Darwin lepiej zagrał od Joty. Słucham argumentów przeciw. Panie znawco piłki nożnej.
Fanlive94 20.07.2023 10:04 #
Nie przejmuj się typem, on jedyne co tu pisze, to obraża użytkowników i redaktorów, czepiając się o wszystko, nie wiem po co to robi.
KaczoreQ 19.07.2023 19:33 #
Obstawiam Jaros - Gomez, Matip, Quansah, Kostas - AMA, McConnell, Gakpo - Jota, Koumas, Doak - może ktoś jednak z pierwszego składu zagra 60 min?
Snatchi 19.07.2023 20:26 #
Jota kot.
Snatchi 19.07.2023 20:27 #
Mac super asysta. Jota kot.
Ventress 19.07.2023 20:31 #
To był kluczowy mecz w kontekście przyszłego sezonu, a nas ratuje Jota w ostatniej minucie? Śmiechu warte.
MG75 19.07.2023 20:32 #
Kluczowy?
B9K 19.07.2023 20:33 #
Pod jakim względem kluczowy?
Clashman 19.07.2023 20:42 #
Ten mecz w ogóle nie był kluczowy. To było pierwsze kopanie po urlopach i to jeszcze w sytuacji, gdy nasza kadra nie jest w pełni skompletowana.

Ja zawsze powtarzam, że mecze towarzyskie są dla piłkarzy i sztabu, a dla kibiców są mecze oficjalne. Dlatego już od wielu lat w ogóle nie oglądam pre-seasonu. Jedynie zerknę na jakieś skróty i to wszystko.
Olidaen 19.07.2023 20:47 #