Osób online 1568

Drużyna U-18 remisuje z Valencią

Drużyna U-18 rozpoczęła w poniedziałkowy wieczór swój udział w SuperCupNl. Młodzi Liverpoolczycy zmierzyli się z drużyną Valencii, remisując 1:1.

Obie bramki padły w drugiej połowie, pierwsi gola zdobyli The Reds za sprawą wspaniałego strzału, którego autorem był Keyrol Figueroa. Po 11 minutach Valencia zdołała wyrównać za sprawą Joaquima Utgesa. Obie drużyny miały szanse przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak ani Cody Pennington, ani Lopez nie wykorzystali swoich dobrych sytuacji w końcówce.

W związku z powyższym Liverpool ma na razie jeden punkt w grupie, w której znajdują się cztery drużyny. Następnie drużyna Marca Bridge'a-Wilkinsona zmierzy się z Manchesterem United w środowy wieczór, który przegrał swoje pierwsze spotkanie przeciwko Herthcie BSC 1:2.

Liverpool U-18: Morana, Gyimah (Davidson, 45), Esdaille, Osborne (Pinnington, 45), Furnell-Gill, Kelly, Bradshaw (Morrison, 45), Pennington, Kone-Doherty, Danns (Ahmed, 45), Figueroa.