Osób online 1535

Wieści z wypożyczeń

Tyler Morton zanotował asystę dla Hull City, a ośmiu wypożyczonych zawodników Liverpoolu brało w weekend udział w spotkaniach swoich drużyn.

Morton rozegrał całe spotkanie i asystował przy trzeciej bramce Hull, w wygranym 3:1 meczu ze Stoke City w Championship.

W Bundeslidze Fabio Carvalho wyszedł w podstawowej jedenastce i zagrał 70 minut, a RB Leipzig wygrał 1:0 z Borussią Monchengladbach.

Sepp van den Berg został wprowadzony z ławki w drugiej połowie przegranej 1:2 rywalizacji FSV Mainz 05 z Augsburgiem.

Owen Beck grał przez całe 90 minut, a grające w dziesiątkę Dundee wyszarpało remis 2:2 przeciwko Kilmarnock w doliczonym czasie gry starcia szkockiej Premiership.

W League Two Harvey Davies wraz z Crewe Alexandrą, zwyciężył 2:1 nad Colchester United, a Adam Lewis z Newport County przegrał u siebie 1:4 z Bradford City.

Luke Hewitson zachował czyste konto dla Stalybridge Celtic w zremisowanym meczu FA Trophy z Avro, ale jego zespół został ostatecznie wyeliminowany w serii rzutów karnych po remisie 0:0 w regulaminowym czasie gry.

W Szwajcarii, Dominic Corness wszedł z ławki w 77 minucie, gdy Yverdon Sport pokonał 3:2 FC Basel w Super League.