Osób online 1447

Raport z wypożyczeń

Nathaniel Phillips wszedł z ławki rezerwowych, aby pomóc Celtikowi w odniesieniu dramatycznego zwycięstwa nad Motherwell w sobotę.

Środkowy obrońca wyleczył drobną kontuzję kostki i został wprowadzony na boisko w 62 minucie spotkania w ramach Scottish Premiership.

Podopieczni Brendana Rodgersa wyszli na prowadzenie w 87 minucie za sprawą bramki zdobytej przez Luisa Palma, w 95 minucie wynik meczu wyrównali zawodnicy Motherwell, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy spotkania, w 97 minucie bramkę zdobył Matt O’Riley i to Celtic mógł cieszyć się ze zdobycia 3 punktów.

W innym meczu w Szkocji, Owen Beck rozegrał 90 minut w barwach Dundee w bezbramkowym meczu z Hibernianem.

Tyler Morton rozegrał całe spotkanie w barwach Hull City, w zremisowanym meczu z Plymouth Argyle 1-1 w Championship.

W League Two, Luca Stephenson pojawił się na boisku tuż po godzinie gry w wygranym meczu przez Barrow 3-2 meczu z Doncaster Rovers, a Harves Davies stanał na bramce Crewe Alexandra, które zremisowało 3-3 z Wrexham.

Stalybridge Celtic, Luka Hewitsona zostało pokonane 1-0 przez Runcorn Linnets.

Za granicą, Jakub Ojrzyński zachował swoje pierwsze czyste konto dla FC Den Bosch w piątkowy wieczór, kied to jego klub wygrał z Groningem 3-0 w drugiej lidze holenderskiej.

Fabio Carvalho zameldował się na boisku pod koniec zremisowane spotkania Lipska z Bayernem Monachium 2-2. Sepp van den Berg rozegrał 90 minut w przegranym meczu FSV Mainz 05 z Bayerem Leverkusen wynikiem 3-0.

Anderson Arroyo i jego FC Andora zostali pokonani przez Albacete 3-1.

W niedzielę Hannah Silcock wyszła w pierwszym składzie Blackburn Rovers Women w wygranym 2-0 meczu z Lewes FC Women w FA Women’s Championship.