Osób online 1107

Raport z meczów reprezentacji

W piątkowych meczach reprezentacji wystąpiło siedmiu zawodników pierwszego zespołu The Reds.

Ben Doak pomógł reprezentacji Szkocji do lat 21 pokonać rówieśników z Węgier 3:1. Napastnik strzelił trzeciego gola dla swojej drużyny po tym, jak wywalczył rzut karny, a później pewnie go wykorzystał.

Kostas Tsimikas zaliczył asystę w meczu reprezentacji Grecji po genialnym dośrodkowaniu przy pierwszym golu. Grecy wygrali ostatecznie na wyjeździe z Irlandią 2:0.

W innym meczu eliminacyjnym Francja z Ibrahimą Konaté w pierwszym składzie wygrała w Amsterdamie 2:1 z Holandią Virgila van Dijka. Obaj zawodnicy rozegrali pełne 90 minut.

Diogo Jota wszedł na boisko w końcówce domowego meczu Portugalii ze Słowacją, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Trent Alexander-Arnold wyszedł w pierwszym składzie Anglii na mecz towarzyski z Australią i zagrał 90 minut, a Synowie Albionu wygrali na Wembley po golu Ollie'ego Watkinsa.

Obrońca The Reds miał znaczący udział przy bramce - to po jego dośrodkowaniu z głębi pola Jack Grealish zgrał piłkę do Watkinsa, który wykończył akcję.

Wcześniej tego samego dnia Wataru Endō rozegrał nieco ponad godzinę w towarzyskim meczu wygranym przez Japonię z Kanadą 4:1.