Osób online 1314

Świetne występy Dominika i Darwina

Dominik Szoboszlai zdobył bramkę oraz asystował w zremisowanym spotkaniu Węgier z Litwą we wtorkowy wieczór.

Jego drużyna przegrywała już 2-0, po czym Dominik strzelił bramkę z rzutu karnego, a następnie dołożył asystę przy trafieniu Barnabasa Vergi.

Ibrahima Konaté oraz Wataru Endō zagrali dla swoich krajów w meczach towarzyskich.

Konaté rozegrał 88 minut w zwycięskim meczu Francji ze Szkocją (4-1), natomiast Wataru poprowadził Japonie do zwycięstwa z Tunezją 2-0.

Trent Alexander-Arnold przesiedział cały mecz kadry na ławce – Anglia pokonała Włochy 3-1.

W nocy polskiego czasu miały miejsce spotkania drużyn z Ameryki Południowej, w trakcie których wystąpiło 3 zawodników The Reds. Darwin Núñez poprowadził Urugwaj do zwycięstwa nad Brazylią zaliczając trafienie oraz asystę w wygranym 2-0 spotkaniu.

Alexis Mac Alister rozegrał całe spotkanie w wyjazdowej potyczce Argentyny z Peru zakończonej zwycięstwem jego kadry w wysokości 2-0.

Natomiast Luis Diaz rozegrał 90 minut w spotkaniu Ekwadoru z Kolumbia zakończonym bezbramkowym remisem.