Osób online 1531

Pewne zwycięstwo na Anfield!

Liverpool pewnie rozprawił się z ekipą Tuluzy 5:1. The Reds po trzech meczach fazy grupowej mają komplet dziewięciu punktów i są coraz bliżej przypieczętowania awansu do fazy pucharowej.

Mecz od początku znakomicie się ułożył dla podopiecznych Jürgena Kloppa. W 9. minucie Diogo Jota z łatwością przeszedł całą obronę Tuluzy i z jeszcze większą łatwością pokonał golkipera rywali, posyłając piłkę w długi róg. Radość z prowadzenia nie trwała długo. Zaledwie siedem minut po strzeleniu gola, The Reds nadziali się na szybką kontrę rywali, którą na bramkę zamienił Thijs Dallinga.

Drużyna Liverpoolu nie spuściła z tonu i nie przejęła się utratą gola. W 30. minucie fenomenalnym dośrodkowaniem popisał się Trent Alexander-Arnold, który w fantastyczny sposób obsłużył Wataru Endō. Japończyk uderzył piłkę głową w boczną siatkę i dzięki temu trafieniu świętował swojego debiutanckiego gola dla ekipy z Anfield. The Reds poszli za ciosem i cztery minuty później Darwin Núñez wykorzystał zamieszanie wewnątrz pola karnego i huknął pod poprzeczkę bramki gości.

Piłkarze the Reds po przerwie kontynuowali natarcie na bramkę gości. Zwieńczeniem dominacji Liverpoolu był gol na 4:1 w 64. minucie. Darwin Núñez powinien sam wykończyć sytuację, którą sam sobie wypracował. Minął obrońcę, minął bramkarza, ale uderzył na tyle fatalnie, że pusta bramka była największa przeszkodą w drodze do świętowania, trafiając ostatecznie w słupek. Na szczęście futbolówka po odbiciu od słupka trafiła pod nogi Ryana Gravenbercha, a ten ze stoickim spokojem wykończył tę sytuację. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Mohamed Salah ustalił wynik spotkania na 5:1.

Składy:

Liverpool: Kelleher - Alexander-Arnold (67' Gakpo), Gomez, Matip, Chambers (67' Quansah), Gravenberch (70' Salah), Endō, Jones (89' McConnell), Elliott, Núñez (67' Scanlon), Jota

Tuluza: Restes - Desler (73' Kamanzi), Costa, Nicolaisen, Diarra, Suazo (67' Magri), Schmidt, Sierro, Cásseres (67' Gelabert), Dønnum (67' Genreau), Dalinga (80' Begraoui)

Komentarze (185)

marcinekk93 26.10.2023 19:54 #
W połowie rezerwowy skład, ale za to jaka silna ławka. Po zwycięstwo!
Ralf088 26.10.2023 19:55 #
Quansah za Gomeza, a Gomez za Arnolda. Szkoda - bo młody Anglik dobrze sie prezentuje jak gra, a w takich meczach powinien grać.
ManiacomLFC 26.10.2023 19:59 #
Pełna zgoda.
ZENOX1234 26.10.2023 19:56 #
Gdzie konate? I szkoda że quansah nie gra w takim meczu
Gerrard32 26.10.2023 20:15 #
Co z Konate? Znowu kontuzja? Było jakieś info?
Maniakk 26.10.2023 20:42 #
Ponoć odpoczynek po prostu.
Fanlive94 26.10.2023 20:16 #
Dziwne że Quansah nie gra. Gomez na prawą za TAA i by było git.
Lookout 26.10.2023 20:19 #
Niby rezerwy, ale na papierze wygląda to na tyle dobrze, że jakoś się nie obawiam o wynik. Będę obserwował Chambersa trzymam kciuki
Liverpoolczyk1986 26.10.2023 20:53 #
Nunez musi strzelić aby nabrać pewności na kolejne mecze!
MG75 26.10.2023 21:04 #
Szkoda, że nie ma Quansaha, ale pewnie Klopp nie chciał ryzykować ustawienia z nim i Chambersem, z asekuracją w postaci Endō.
Jawo22 26.10.2023 21:14 #
Mam nadzieje, ze dojdzie do spotkania z Leverkusen. Fajnie ich Xabi poustawiał.
kuczq 26.10.2023 21:17 #
Trent ty nie graj w obronie
burmanek8 26.10.2023 21:17 #
Ale dziura w obronie, dramat
MG75 26.10.2023 21:17 #
No tak, nie ma straconego gola, nie ma zabawy.
Snatchi 26.10.2023 21:17 #
Kelleher powinien pod niego wyjść
burmanek8 26.10.2023 21:18 #
Też mi się tak wydaje, z Alim w bramce nie byłoby gola
everlast 26.10.2023 21:18 #
Kelleher nie powinien bardziej wyjsc z bramki? przeciez tam gdzie stał to nie wystaczyło obok niego strzelic.
użytkownik zablokowany 26.10.2023 21:18 #
burmanek8 26.10.2023 21:20 #
No kto by pomyślał, że gość który od lat nie ma szans na regularną grę się nie rozwija, a nawet cofa
everlast 26.10.2023 21:22 #
jak ma grać regularnie, jak puszcza wszystko co leci w bramke. Nawet strzały prosto w niego. Miniole przy nim to był top bramkarz
burmanek8 26.10.2023 21:23 #
Powinien grać, tylko nie u nas a w słabszym zespole ;)
radoLFC 26.10.2023 21:18 #
Chciałoby się powiedzieć, jak zwykle, rywal leży i kwiczy to po co koncentracja w obronie?
Redzik90 26.10.2023 21:19 #
Trent łamiący linie, spóźniony Chambers, Kelleher standardowo ręcznik i wszystko co leci w bramkę kończy w sieci. Winnych kilku. :)
kuczq 26.10.2023 21:22 #
Dobrych kibiców mają. Wyjazd jeżeli zagramy rezerwowym składem z ręcznikiem na bramce to będzie pewna wtopa.
B9K 26.10.2023 21:26 #
Kelleher się cofa w rozwoju. Niestety znowu nie mamy rezerwowego bramkarza
everlast 26.10.2023 21:28 #
tam nie ma z czego sie cofać, to zawsze był przeciętny bramkarz. Sprzedać i tyle. Dać szanse kolejnemu. Moze ktos odpali
Liverpoolczyk1986 26.10.2023 21:28 #
Kelehera sprzedać i kupić zmiennika na poziomie!
Kijoraptor 26.10.2023 21:28 #
Tak trochę gramy bez pomocy. Elliot i Jones poza grą, jedynie Endo dostaje piłkę i od razu do przodu podaje. Fajnie się zaczęło, ale błędy kilku naszych przyczyniły się do straty gola i trzeba ponownie się wysilić.
MG75 26.10.2023 21:31 #
Kto spodziewał się gola strzelonego przez Endō głową? Jak Jota
LiveTom 26.10.2023 21:32 #
Na pewno nie obrońcy.
radoLFC 26.10.2023 21:33 #
Ja się nie spodziewałem, ale życzyłem Endo fajnego gola!
TruckDriver41 26.10.2023 21:35 #
Gravenberch jest najzajebistrzy, pierdyknięcie Darwina to jest moc...
Kijoraptor 26.10.2023 21:36 #
Ryan dzisiaj wchodzi jak w ciepłe masełko. Zajebiście dzisiaj stwarza przewagę w środku i doprowadza piłkę pod pole karne.
Redzik90 26.10.2023 21:37 #
Boże jakie to jest zabawne, że gimbusy na tej stronie przed sezonem sprzedawały Alissona i chciały grać Kelleherem, a Gravenbercha wypychali z klubu kijem zanim zagrał choćby 5 minut. 😂
burmanek8 26.10.2023 21:38 #
Nie było chyba ani jednej takiej osoby, która by sprzedawała Aliego, o czym ty mówisz
kuba000 26.10.2023 21:38 #
LiveTom 26.10.2023 21:39 #
Allisona to raczej nikt normalny nie sprzedawał, ale na Gravenbercha to rzeczywiście szambo się wylewało.
MG75 26.10.2023 21:40 #
Kelleher nie przekonuje, gol trochę na jego konto, teraz strzał na który nie zareagował.
Liverpoolczyk1986 26.10.2023 21:43 #
Sprzedać,zapomnieć!
TruckDriver41 26.10.2023 21:41 #
Chambers chyba jeszcze ani razu nie zagrał dokładnie.
Scooby_Doo 26.10.2023 21:49 #
Zagrał jedna dobra wrzutke
GingerElf 26.10.2023 21:41 #
Ryan started the fire
AngryRedGoose 26.10.2023 21:43 #
Gravcio wjeżdża jak dzik w agrest. Zabawne, że przy okazji pierwszych plotek związanych z jego transferem, niektórzy wodą święconą oblewali laptopa i egzorcyzmy odprawiali, żeby wypędzić stąd holendra zanim przyszedł. Pięknie zamknął mordę. Moją zresztą też.
Lapaino 26.10.2023 21:47 #
Ciągle widzę powtarzający się ten mit. Nawet jak prześledzi się wątek o rozważaniach transferowych to tam nie było narzekania na umiejętności zawodnika, a to, że potrzebne są wzmocnienia na innych pozycjach.

Na szczęście znowu klub udowadnia, że mają smykałkę do ściągania zawodników na ,, promocji ".

Także zamiast być czepialskim to cieszmy się , że zaczyna grać coraz lepiej.
AngryRedGoose 26.10.2023 21:54 #
Przecież ja się nie czepiam wariacie. Wyciągnij kijek. Było mnóstwo komentarzy negatywnie nastawionych do tego transferu. I ja wcale nie uważam, że to coś złego. Każdy ma swoje zdanie, ale nie każdy jest trenerem.
MaxPower 26.10.2023 21:59 #
Sam byłem negatywnie nastawiony ale to przez to, że nie znałem tego zawodnika. Nie oglądałem meczów Ajaxu z jego udziałem, w Bayernie grał bardzo mało. Myśle że większość osób negatywnie nastawionych nie wiedziała jaki to zawodnik. Jak na razie chłopak ma zadatki na porównalny steal, jakim był transfer Coutinho z Interu.
Liverpoolczyk1986 26.10.2023 21:50 #
Teraz na drugą polowe kosmetyczne zmiany i jedziemy dalej.
Bubek555 26.10.2023 21:52 #
Piękna asysta Jonesa. A Endo to był jednak transfer sezonu. Taki kozak, tylko za 20 milionów - normalnie kradzież!
Liverpoolczyk1986 26.10.2023 21:53 #
Ty tak na poważnie?
KasparTAG 26.10.2023 21:56 #
Potwierdzam , gość zjada defensywnych pomocników PL . I do tego co ma do zaoferowania w ofensywie to czysta magia .
Bubek555 26.10.2023 22:19 #
Oczywiście, że na poważnie! Co ty, nie widziałeś jego brameczki? :)
Mkbewe 27.10.2023 14:52 #
Liverpoolczyk, Ty to byś chyba ironii nie zauważył nawet jakby Cię w głowę uderzyła.
WojtekYNWA 26.10.2023 22:05 #
I popatrzcie na Gravena, zbliżona sylwetka do Fabinhio a pierwszą się jak kot a nie kłoda drewna
Kijoraptor 26.10.2023 22:06 #
Chciałem stanąć w obronie naszego bramkarza, ale mam wrażenie, że za długo z Adrianem trenuje.
Sobi 26.10.2023 22:07 #
Ale fart XD
kuba000 26.10.2023 22:07 #
B9K 26.10.2023 22:07 #
Matko Boska, trzeba go było sprzedać za te 15 baniek, bo on od finału Carabao w 2022 jest dramatycznie słaby
GingerElf 26.10.2023 22:07 #
Trent jednak umie bronić... lepiej niż nasz bramkarz
kuczq 26.10.2023 22:07 #
Kelleher powinien był odejść dwa lata temu kiedy był młodym kocurem. Strasznie zardzewiał na tej ławce
Redzik90 26.10.2023 22:10 #
Że kim był? To zawsze był ręcznik, któremu sztucznie nakręcono hype po tym jak pomagał przy wygraniu konkursu karnych. Praktycznie od samego początku to co leci w kierunku bramki ląduje w sieci. Miał może ze trzy spotkania, w których zrobił coś ekstra. Reszta to parodia.
kuczq 26.10.2023 22:20 #
Skoro Gravenberch nie łapał się do składu Bayernu to ciekawe czy Jones złapał by się na rezerwę
B9K 26.10.2023 22:24 #
Niesamowity jest Darwin. Zezłomował obrońcę i bramkarza a potem na pusta w słupek. Niepodrabialny jest gość:))
AngryRedGoose 26.10.2023 22:24 #
Jezu Darwin. Trochę jak Torres w meczu Chelsea vs United
Kijoraptor 26.10.2023 22:24 #
Heheh cały Darvin 🙃 wypracował fajną akcje. Ryan z zasłużoną bramką.
Snatchi 26.10.2023 22:25 #
DARWIN COŚ TY ZROBIŁ, DAŁEŚ hejterom mus do wyzwisk!
Fanlive94 26.10.2023 22:25 #
Jestem sercem za Darwinem, ale no nie umiałem powstrzymać śmiechu xd
Timotheus 26.10.2023 22:27 #
też z minute się smiałem, ale w sumie ze szczescia bo był gol....mega chce Darwina, ale niebiosa mu nie dają trafić haha
Gruffi 26.10.2023 22:25 #
Darwin tworzy nieprzeciętne akcje. Chyba sztywną nogę ma jak strzela.
kuczq 26.10.2023 22:25 #
Darwin nie strzela tapinów i koniec. To jest przeciwieństwo Haalanda
MG75 26.10.2023 22:26 #
Nie rozumiecie? Darwin zagrał zespołowo, żeby i Ryan mógł strzelić gola.
Klika1892 26.10.2023 22:26 #
Dziwne ze Hanys nic nie napisał jeszcze :D
użytkownik zablokowany 26.10.2023 22:42 #
Klika1892 26.10.2023 23:01 #
Ajć drugie zmiany, najgorzej. Ale na końcówkę zdążyłeś.
TruckDriver41 26.10.2023 22:27 #
To jak ograł obrońcę i bramkarza to czysta perfekcja, Darwin jest szybki, silny i zdecydowany. Szkoda, że nie trafił, no ale Graven dobrze dobił...
użytkownik zablokowany 26.10.2023 22:28 #
Powiedzmy sobie szczerze Darwin to agent od zadań specjalnych
Madara 26.10.2023 22:28 #
Król Egiptu! Będzie gol.
Shelby666 26.10.2023 22:28 #
W nieodległej przyszłości powstanie na youtubie 10 minutowy filmik z fakapami Darwina.
TruckDriver41 26.10.2023 22:28 #
Ogólnie to wydaję mi się, że Wataru trochę klepie...
Kura75 26.10.2023 22:29 #
Powiem wam ze jak ten jego pech sie wreszcie skonczy to będzie ogień 🤪
Igtrun 26.10.2023 22:29 #
Panowie ..... Dla darwinka to by było za proste on się brzydzi takimi golami do pustaka a Ryan jeszcze dziś nie strzelił to chciał go uszczęśliwić,tak?
Lenii 26.10.2023 22:29 #
Jak gościu z Toulouse strzelił prosto w Arnolda na początku drugiej połowy, to sobie pomyślałem, że tego to by nawet Darwin nie zepsuł, ale ten niestety pokazał, że stać go na więcej xD No ale akcja skończona golem i to Ryana, który w tym meczu chyba zasłużył na to najbardziej. Tak chyba po prostu miało być, fajnie że Darwin się z tego potrafi szczerze śmiać.
Edum 26.10.2023 22:29 #
Jak w takiej sytuacji można nie strzelić bramki? XD Nunez jest niesamowity.
Pabloitto 26.10.2023 22:38 #
Dla mnie to żadna asysta. Głupio to teraz licza.
kacciq 27.10.2023 09:37 #
Coś się zmieniło? Pamiętam, że nawet w meczu z Barcą przy golu na 2-0 nie zaliczyli asysty TAA, bo po drodze lekko się odbiła od jednego z rywali, a tutaj po odbiciu od słupka niby zaliczają?
dannydt 26.10.2023 22:30 #