Osób online 1314

Rezerwy remisują na wyjeździe z Leeds

Drużyna Liverpoolu U-21 odrobiła 2 bramki straty i w ostatecznym rozrachunku zremisowała na wyjeździe 2:2 z Leeds United w spotkaniu, rozgrywanym w ramach Premier League 2.

Pawie wyszły na prowadzenie już w 2 minucie meczu rozgrywanego na LNER Community Stadium.

W 25. minucie piłkę ręką poza polem karnym zagrał Pitaluga. Gospodarze wykonywali rzut wolny, po którym padła kolejna bramka dla Leeds.

W doliczonym czasie gry po samobójczym trafieniu the Reds zdobyli kontaktowe trafienie.

W 67. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Musiałowski, wykorzystując dogranie Hilla.

Skład Liverpoolu: Pitaluga, Miles, Davidson, Pinnington, Nallo, Hill, Pilling, Musiałowski (Cannonier, 90+2), Kone-Doherty (Gordon, 60), Koumas, Glatzel.