LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1786

Wieści kadrowe przed meczem z Brentford


Liverpool, będący aktualnym liderem tabeli Premier League, wybiera się na Gtech Community Stadium na mecz z Brentford. W składzie na ten mecz zobaczymy z powrotem Salaha, który ostatni mecz rozegrał w Nowy Rok, kiedy to jego dwa gole i asysta bardzo przyczyniły się do zwycięstwa 4:2 nad Newcastle.

Alisson Becker, Conor Bradley, Joe Gomez i Ibrahima Konate także będą dostępni na to starcie. Klopp na przedmeczowej konferencji powiedział:

- Salah wrócił do pełnych treningów co automatycznie sprawia, że jest blisko pierwszego składu. Alisson oraz Joe nie zmagają się już z przeziębieniem, podczas gdy okres zawieszenia Konate już minął. Bradley także powrócił do grupy.

- Do gry nie powrócą Thiago, Trent oraz Szoboszlai, którzy doznali odnowienia urazów. Dom ma szansę wrócić na finał, podczas gdy Trent najprawdopodobniej wróci do gry po finale.

Bajcetic, Matip oraz Doak pozostają niedostępni na dłuższy okres.

Tymczasem, w obozie rywala do gry powracają Frank Onyeka oraz Yoane Wissa, którzy zakończyli zmagania w PNA.

Menadżer Pszczół - Thomas Frank powiedział: - Byli dla nas niezwykle ważni, więc świetnie, że są znów z drużyną. Wrócili do Anglii z pozytywną energią, mając za sobą wiele fajnych  doświadczeń z turnieju w Afryce.

- Zajęli drugie i czwarte miejsce. Szkoda, że nie pierwsze i trzecie, lecz taki jest już futbol. Jesteśmy z nich bardzo dumni, z tego co osiągnęli podczas Pucharu Narodów Afryki.

Niedostępni w zespole Brentford pozostają Josh Dasilva, Rico Henry, Aaron Hickey, Bryan Mbeumo oraz Kevin Schade.

Ostatni mecz:

Wolverhampton Wanderers 0-2 Brentford (Luty 10): Flekken, Collins, Pinnock, Mee, Roerslev, Jensen, Norgaard, Janelt, Reguilon, Toney, Maupay.

Liverpool 3-1 Burnley (Luty 10): Kelleher, Alexander-Arnold, Quansah, Van Dijk, Robertson, Mac Allister, Endo, Jones, Jota, Nunez, Diaz.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

użytkownik zablokowany 17.02.2024 12:03 #
Artykuł już trochę nieaktualny 😄

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (3)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (6)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (1)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com