Osób online 1171

Elliott z dwoma golami w meczu Anglii U-21

Harvey Elliott zdobył dwa gole w piątkowym, wyjazdowym meczu reprezentacji Anglii do lat 21, wygranym 5:1 z Azerbejdżanem.

Pomocnik Liverpoolu otworzył wynik meczu kwalifikacyjnego do młodzieżowych Mistrzostw Europy w 25. minucie.

Elliott nie dał się złapać w pułapkę ofsajdową i na dalszym słupku wykończył dośrodkowanie kolegi z Liverpoolu Tylera Mortona, przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Hull City.

Mniej więcej w połowie drugiej odsłony Elliott ponownie wpisał się na listę strzelców, strzelając tuż zza linii pola bramkowego.

Dwie bramki w meczu z Azerami oznaczają, że 20-letni gracz The Reds ma już siedem goli w ostatnich pięciu występach dla Anglii U-21.

Elliott zszedł z boiska po 75 minutach, a Jarell Quansah cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

W reprezentacji do lat 18 w wyjściowym składzie zagrali także Jayden Danns, Amara Nallo i Trey Nyoni.

Po bezbramkowym remisie z Niemcami U-18 Anglicy wygrali w konkursie rzutów karnych 5:3, a jedną z jedenastek na gola zamienił Danns.