Osób online 1314

Młodzieżowcy z akademii zdobyli trofeum dla Anglii

Jayden Danns i Amara Nallo wystąpili, gdy drużyna Anglii U-18 zdobyła puchar Pinatar po pokonaniu Holandii 2-1.

Danns pełnił funkcję kapitana Młodych Lwów i grał przez 67 minut, podczas gdy Nallo zagrał całą pierwszą połowę.

Gole w obu połowach, zdobyte przez Leo Blacka i Leona Chiwome, wystarczyły, aby pokonać Holendrów, a zwycięstwo to nastąpiło po wygranej z Czechami i remisie z Niemcami na turnieju w Hiszpanii.

Anglia, dla której Trey Nyoni był obecny jako niewykorzystany zmiennik przeciwko Holandii, ostatecznie podniosła trofeum jako zwycięzcy całego turnieju.

Tymczasem, środkowy pomocnik z akademii, Kyle Kelly, zagrał swoje drugie seniorskie spotkanie i pierwszy występ w podstawowym składzie - dla Saint Kitts i Nevis w niedzielny wieczór.

Kelly wystąpił przez większość meczu, z wyjątkiem ostatnich minut, gdy Saint Kitts i Nevis zremisowali 0-0 z San Marino w meczu towarzyskim rozegranym w Serravalle.