Osób online 1090

Aldridge: Podpisałbym kontrakt z Bowenem


W drugiej części swojego cotygodniowego felietonu John Aldridge wypowiada się na temat odejścia Jürgena Kloppa z Liverpoolu oraz tego, którzy zawodnicy mogą zdecydować się na podobny krok.

Nowy menedżer nie został jeszcze ogłoszony i warto poczekać do ostatniego meczu Jürgena. Czy jestem podekscytowany jego dołączeniem? Nie powiedziałbym, że to właściwe słowo, nie.

Czy jestem zaniepokojony? Nie, ponieważ mamy konkretną drużynę. Tak naprawdę nie wiem, co czuję.

Jürgen znów nas odmienił. W zeszłym roku byliśmy w rozsypce, walczyliśmy o awans do europejskich pucharów i to był koszmarny sezon.

W tym roku zdobył dla nas trofeum, odwrócił sytuację i zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Ugruntował skład, młodszy skład.

Chodzę o kulach, ale w niedzielę będę na Anfield. To będzie emocjonalne ze względu na to, co nam przyniósł. Bardzo go kochamy za to, co zrobił.

Gdyby nie genialny pod każdym względem Manchester City, Jürgen wygrałby ligę jeszcze co najmniej dwa razy podczas swojej kadencji.

Okazał się kluczowy i zasługuje na świętowanie. Ludzie będą się emocjonować, ale powinniśmy to zaakceptować, być tam i podziękować mu za to, co nam dał.

Kocham Billa Shankly'ego, to mój ulubiony menedżer wszech czasów. Jürgen jest jedynym, który się do niego zbliżył.

Alisson nie może zostać sprzedany, nowy początek dla Nuneza.

Dobrze było zobaczyć skuteczne wykończenie Darwina Nuneza przeciwko Aston Villi, nawet jeśli był na spalonym. Sytuacja jeden na jednego, jedno dotknięcie, bum, piłka w siatce.

To będzie dla niego nowy początek. Myślę, że jego problemy zaczęły się wtedy, gdy ominął bramkarza i uderzył w słupek przeciwko Tuluzie. Wydaje się, że jest to trochę w jego głowie. Miejmy nadzieję, że się z tego otrząśnie. Zobaczymy jakie decyzje podejmie nowy menadżer. Nowy styl gry może mu odpowiadać.

Nie możesz jednak sprzedawać Alissona Beckera. Nie, nie, nie, nie. Widziałem, że był łączony z saudyjskimi klubami, ale nie możesz tego zrobić.

To byłoby zbyt wiele, zbyt wiele zmian, a ty nie chcesz przesadzać. Nie chcesz, by odeszło pięciu, sześciu czy siedmiu zawodników.

To najlepszy bramkarz na świecie. Musimy go zatrzymać. Nie potrzebujemy pieniędzy. Pieniądze pojawią się, jeśli Mohamed Salah odejdzie, jestem tego pewien.

Są też inni zawodnicy, których można sprzedać, jeśli nie pasują do nowego systemu. Matip prawdopodobnie odejdzie, Thiago również zostanie zwolniony z pensji.

Zawsze wiedzieliśmy, że to wspaniały zawodnik, ale te kontuzje. Zbyt wiele urazów. To frustrujące, co się z nim stało.

To po prostu wstyd, ponieważ jako piłkarz rozmawiasz z byłymi piłkarzami, a on jest staromodnym, genialnym graczem. Jednak nie było nam dane, podziwiać go zbyt często. Zgasł.

To tak, jakby światło powoli gasło podczas jego pobytu w Liverpoolu. Szkoda, bo miał tak wiele do zaoferowania.

Podpisałbym kontrakt z Bowenem w miejsce Salaha

Menedżer będzie miał duże pole do popisu, aby odcisnąć swoje piętno na drużynie i składzie.

Czy potrzebujemy nowego napastnika? Zakładam, i to tylko ja zakładam, że klub będzie musiał pozwolić Mohamedowi Salahowi odejść z powodów finansowych.

Jeśli tak się stanie, po prostu kupiłbym Jarroda Bowena. Musimy zobaczyć, czy jest dostępny, a każdy jest dostępny za odpowiednią cenę. Tacy zawodnicy, jak Bowen,  Ollie Watkins, są piłkarzami, którymi powinien zainteresować się klub, w momencie rozstania z Salahem. 

.


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Risg 15.05.2024 20:27 #
Póki Salah jest w klubie nie ma sensu, kupować prawego napastnika. Egipcjan i tak gra prawie wszystko.

Pozostałe aktualności

Klopp: To był niesamowity czas  (0)
20.05.2024 07:41, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Anfield żegna Matipa i Thiago - zdjęcia  (1)
20.05.2024 00:56, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: Życie toczy się dalej  (0)
19.05.2024 21:53, Fsobczynski, thisisanfield.com
Arne Slot pożegnany w Rotterdamie  (0)
19.05.2024 21:51, Vladyslav_1906, Liverpool Echo
Galeria zdjęć z pożegnania Jürgena Kloppa  (0)
19.05.2024 21:46, Bartolino, liverpoolfc.com
Klopp: Teraz jestem jednym z was  (8)
19.05.2024 20:35, Bartolino, liverpoolfc.com
Statystyki  (0)
19.05.2024 20:31, Zalewsky, SofaScore