BET
Real Betis

Osób online 1637

Núñez z golem w wygranym meczu Urugwaju

Darwin Núñez zdobył bramkę strzałem z woleja, pomagając Urugwajczykom pokonać Panamę 3:1 w ich pierwszym meczu Copa America.

Napastnik Liverpoolu rozegrał w nocy całe 90 minut meczu grupy C w Miami, w którym to Urugwaj objął prowadzenie w pierwszej połowie po znakomitym uderzeniu Maximiliano Araujo.

Losy meczu ważyły się jednak do samego końca. Dopiero w 85. minucie Núñez dopadł do spadającej piłki w polu karnym Panamy i celnym uderzeniem z pierwszej piłki podwoił przewagę swojego kraju.

W doliczonym czasie gry na listę strzelców dla La Celeste wpisał się jeszcze Matias Vina, a Michael Murillo w samej końcówce zapewnił Panamie bramkę honorową swoim mocnym uderzeniem.

Reprezentacja Núñeza powróci do gry w turnieju we wczesnych godzinach porannych w piątek, kiedy spotka się w New Jersey z Boliwią.