BET
Real Betis

Osób online 1514

Siedmiu piłkarzy The Reds gra dalej na Euro

Diogo Jota pojawił się z ławki rezerwowych w meczu pewnej awansu Portugalii, która zakończyła fazę grupową Euro 2024 porażką 2:0 z Gruzją w środowy wieczór.

Napastnik wszedł na boisko w 75. minucie meczu grupy F, a jego zespół został pokonany w Gelsenkirchen dzięki bramkom Khvichy Kvaratskhelii i Georgesa Mikautadze.

Vitezslav Jaros był niewykorzystanym zmiennikiem w przegranym 2:1 meczu Czech z Turcją, który przypieczętował eliminację z turnieju naszych południowych sąsiadów.

Wyniki ostatnich meczów oznaczają również, że Węgry Dominika Szoboszlaia nie zakwalifikowały się do fazy pucharowej jako jedna z najlepszych drużyn z trzeciego miejsca.

Jota będzie jednym z siedmiu piłkarzy Liverpoolu biorących udział w fazie 1/8 finału Euro 2024 obok Trenta Alexandra-Arnolda, Joe Gomeza, Virgila van Dijka, Cody'ego Gakpo, Ryana Gravenbercha i Ibrahimy Konaté.