BET
Real Betis

Osób online 1626

Zwycięstwa drużyn Luisa Díaza i Alissona

Skutecznie egzekwowany rzut karny przez Luisa Díaza pomógł drużynie Kolumbii w osiągnięciu drugiego zwycięstwa w Copa America, co zapewniło jego drużynie awans do ćwierćfinału imprezy.

Kolumbijczycy pokonali 3:0 Kostarykę. Piłkarz Liverpoolu podszedł do 'wapna' w 31. minucie, otwierając wynik rywalizacji.

Po zmianie stron gole strzelili jeszcze Davinson Sanchez i Jhon Cordoba. Díaz opuścił plac gry w 77. minucie meczu.

W drugim spotkaniu grupy D, Brazylia rywalizowała z Paragwajem, a bramki Canarinhos strzegł Alisson Becker. 5-krotni Mistrzowie Świata wygrali 4:1.

Bramkarz Liverpoolu popisał się w tym meczu fenomenalną paradą, powstrzymując Damiana Bobodillę.

2 bramki dla Brazylii strzelił Vinicius Junior, natomiast po jednym trafieniu dołożyli Savio i Paquetá.

Canarinhos w ostatnim meczu fazy grupowej zagrają z Kolumbią.