BET
Real Betis

Osób online 1656

Szczęśliwy awans Anglii, Czerwoni na ławce

Trent Alexander-Arnold i Joe Gomez z perspektywy ławki rezerwowych oglądali męczarnie Anglii w dzisiejszym pojedynku ze Słowacją w 1/8 finału Mistrzostw Europy.

Słowacja wyszła na prowadzenie w pierwszej połowie, kiedy do siatki Trzech Lwów piłkę skierował Ivan Schranz.

Do wyrównania efektownym uderzeniem doprowadził Jude Bellingham w doliczonym czasie gry.

Tuż na początku dogrywki gola na wagę awansu po strzale głową zdobył Harry Kane.

Anglia wygrała 2:1, prezentując kolejny raz na turnieju w Niemczech futbol daleki od ideału dla swoich fanów.

W sobotę w ćwierćfinale Synowie Albionu zmierzą się ze Szwajcarią, która pokonała wczoraj Italię.