LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1322

Wylot Clarka pod znakiem zapytania


Liverpool jest gotowy na wylot do Stanów Zjednoczonych na kolejne spotkania presezonu, jednak udział Bobby’ego Clarka w zgrupowaniu stoi pod znakiem zapytania.

The Reds wyruszają we Wtorek do Pittsburgha przed spotkaniami z Betisem, Arsenalem i Man United.

Będzie to skład w dużej mierze składający się z graczy szerokiego składu i młodzieży, gdyż wielu zawodników wciąż znajduje się na urlopach.

Presezon mógł być świetną okazją na pokazanie się dla Clarka, jednak decyzja w jego sprawie nie jest jeszcze podjęta. Spowodowane jest to kontuzją pleców z końca zeszłego sezonu, w związku z która zawodnik jest wciąż w trakcie rehabilitacji.

Clark przyciąga zainteresowanie wielu klubów. Salzburg, RB Lipsk oraz Norwich są wymieniane wśród zainteresowanych wypożyczeniem zawodnika.

Nie jest też powiedziane, że zawodnik nie będzie częścią planów Slota, gdyż jego rehabilitacja jest przeprowadzana w ośrodkach przeznaczonych dla pierwszego zespołu.


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (1)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com