Osób online 1925

Legendy odwiedziły szpital w USA


Fundacja LFC wraz z legendami klubu z Anfield złożyła specjalną wizytę w Szpitalu Dziecięcym UPMC w Pittsburghu, aby wywołać uśmiech na twarzach młodych pacjentów.

W środowy poranek czwórka byłych graczy Liverpoolu odwiedziła dzieci wraz z maskotką klubu Mighty Red i maskotką Pittsburgh Penguins Iceburgh podczas drugiego dnia przedsezonowego tournee po USA.

Ambasadorzy klubu Ian Rush i John Barnes oraz byli zawodnicy Gary McAllister i Sami Hyypia byli obecni na pierwszej z wielu wizyt Fundacji LFC podczas letniego tournee.

Oficjalna organizacja charytatywna klubu odwiedzi także szpitale dla młodych ludzi w Filadelfii i Pittsburghu, a także zorganizuje wydarzenie dla czterech wyjątkowych rodzin we współpracy z Make-A-Wish America i Dream On 3.

Fundacja LFC przekształciła atrium szpitala w centrum zabawy i kreatywności, w którym dzieci mogą brać udział w zajęciach plastycznych i bawić się wraz ze specjalnymi gośćmi.

Matt Parish, dyrektor naczelny Fundacji LFC, powiedział: 

- To dla nas zaszczyt odwiedzić szpital dziecięcy w Pittsburghu i mamy nadzieję, że mogliśmy zapewnić im niezapomniany poranek w czasie, który może być tak wymagający dla młodych ludzi i ich rodzin.

- Zawsze miło jest nam brać udział w wyjazdach przedsezonowych, aby nawiązać kontakt z nowymi społecznościami, a takie wizyty temu pomagają - szczególnie tutaj, w USA, gdzie już przez cały rok realizujemy programy dla młodych ludzi i nie możemy się doczekać dalszego rozszerzenia tej pracy w przyszłości.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (6)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (24)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com