17.09.2024
21:00

Osób online 1808

Sobotnie mecze reprezentacyjne The Reds

Cody Gakpo strzelił gola dla Holandii w sobotni wieczór, podczas gdy siedmiu piłkarzy Liverpoolu brało udział w meczach Ligi Narodów UEFA w barwach swoich reprezentacji.

Holendrzy odnieśli zwycięstwo 5-2 nad Bośnią i Hercegowiną w Eindhoven, a w wyjściowej jedenastce zagrali Gakpo, Ryan Gravenberch oraz Virgil van Dijk.

Gakpo trafił do siatki z bliskiej odległości, finalizując płynnie rozegraną akcję zespołu, co dało wynik 3-1. Niedługo po tym, jak zdobył bramkę, opuścił boisko, natomiast jego koledzy z Liverpoolu dokończyli pełne 90 minut.

Podczas tego meczu kapitan Van Dijk rozegrał swoje 75. spotkanie w barwach reprezentacji.

Wcześniej tego dnia, Trent Alexander-Arnold rozegrał pełne 90 minut na prawej obronie dla Anglii, a Trzy Lwy pokonały 2-0 reprezentację Irlandii, której bramki strzegł Caoimhin Kelleher.

Kostas Tsimikas zagrał całe spotkanie i pomógł w utrzymaniu czystego konta, gdy Grecja wygrała 3-0 z Finlandią. Z kolei Dominik Szoboszlai pełnił rolę kapitana Węgier, którzy przegrali 0-5 z Niemcami w Düsseldorfie.