23.10.2024
21:00

Osób online 2116

Raport z występów piłkarzy na wypożyczeniach

Luke Chambers zdobył w weekend bramkę dla Wigan Athletic, a ośmiu innych zawodników The Reds wystąpiło dla swoich klubów na wypożyczeniu.

Obrońca odegrał kluczową rolę w wyjazdowym zwycięstwie 4:0 nad Bristol Rovers w League One.

To po dwóch rzutach rożnych Chambersa padły dwa gole dla Wigan, poza tym zawodnik The Reds strzelił czwartą bramkę dla swojego zespołu sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego tuż przy słupku.

W meczu z Wigan wystąpił także wypożyczony z Liverpoolu Calvin Ramsay, który wszedł z ławki rezerwowych na ostatnie 10 minut.

Na poziomie Championship Nathaniel Phillips wszedł na boisko w 82. minucie wygranego przez Derby meczu z Cardiff City, zakończonym wynikiem 1:0.

Tymczasem Ben Doak zaliczył ligowy debiut w barwach Middlesbrough, wchodząc z ławki rezerwowych na ostatnie 22 minuty meczu zremisowanego 1:1 z Preston North End.

Calum Scanlon również wystąpił jako zmiennik w spotkaniu przegranym przez Milwall z Luton Town (1:0), a Lewis Koumas zagrał ostatnie 30 minut w przegranym 1:0 meczu Stoke City z Oxford United.

Z kolei Owen Beck pomógł Blackburn Rovers zachować czyste konto w wygranym 3:0 meczu z Bristol City na Ewood Park.

W League Two Rhys Williams zaliczył pełne 90 minut w meczu Morecambe z Colchester United, zakończonym remisem 3:3.

W Szkocji Luca Stephenson wystąpił dla Dundee United w niedzielnym meczu przegranym u siebie z Rangersami 1:0.