23.10.2024
21:00

Osób online 2224

Zwycięstwo Anglii, piękny gol Trenta

Trent Alexander-Arnold popisał się fantastycznym trafieniem z rzutu wolnego, ponadto został wybrany Graczem Meczu, a Anglicy wygrali 3:1 z Finlandią w Helsinkach w Lidze Narodów.

26-latek w drugiej połowie meczu z Finami oddał wspaniały strzał z 25 metrów, pokonując golkipera gospodarzy. Był to drugi gol piłkarza Liverpoolu w barwach reprezentacji Trzech Lwów.

Alexander-Arnold wystąpił w tym spotkaniu w roli lewego obrońcy i spędził na murawie pełne 90. minut.

W innym spotkaniu tej grupy, Grecja pokonała u siebie Irlandię 2:0. W barwach Wyspiarzy między słupkami wystąpił Caoimhin Kelleher.

Kostas Tsimikas wszedł na boisko w 82. minucie rywalizacji.

Grecy z kompletem punktów prowadzą w swojej grupie, wyprzedzając Synów Albionu, dzięki niedawnemu triumfowi na Wembley.