LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 581

Bridge-Wilkinson: Zagraliśmy naprawdę dobry futbol


Marc Bridge-Wilkinson nie szczędził pochwał drużynie Liverpoolu do lat 18, która w sobotę powróciła na zwycięską ścieżkę, pokonując Stoke City 2-0 w Kirkby Academy.

Piłkarze zaprezentowali wspaniały futbol i zdobyli bramki dzięki Kareemowi Ahmedowi i Joshowi Sonni-Lambie. Drużyna została wzmocniona przez Treya Nyoniego i Cartera Pinningtona ze składu U-21 oraz Rio Ngumohą, który był kluczowym zawodnikiem drużyny U-19 w środowym zwycięstwie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów nad Bayerem Leverkusen.

Bridge-Wilkinson opowiedział w rozmowie z LFC.com o zasłużonych trzech punktach i jakości młodych zawodników...

O zwycięstwie swojej drużyny...

- Pokazaliśmy naprawdę dobry futbol. Strzeliliśmy dwa gole i stworzyliśmy sporo okazji. 

O tym, że Nyoni, Ngumoha i Pinnington byli dostępni do gry...

- To było fantastyczne. Przede wszystkim to świetni zawodnicy. Mają wspaniały charakter i nastawienie. Po prostu uwielbiają grać w piłkę, niezależnie od tego, czy trenują z pierwszą drużyną, czy grają w drużynach U-18 i U-21. Wszyscy chcą się poprawiać i to jest w tym wszystkim najlepsze.

Co do umiejętności Ngumohy ...

- Dobrze się bawił. Wiemy, jakim typem zawodnika jest Rio i wiemy również, że stracił dużo czasu z dala od boiska, więc nadrabia zaległości. 

Ahmed i Sonni-Lambie ponownie na liście strzelców...

- Bardzo się cieszę. Kareem i Josh dobrze sobie radzą z przodu i miło było zobaczyć, że ich ciężka praca na boisku treningowym została nagrodzona bramkami.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (1)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (0)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com
Sturridge: Drużynie brakuje Lucho (0)
06.10.2025 08:50, AirCanada, Sky Sports