PSG
Paris Saint-Germain
Champions League
05.03.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2931

Slot o zaangażowaniu Núñeza


Arne Slot powiedział, że publiczna krytyka Urugwajczyka była spowodowana brakiem zaangażowania w dwóch meczach.

Według Arne Slota Darwin Núñez wykazał się „niesamowitą” postawą na treningach, wyjaśniając, że jego publiczna nagana dla napastnika Liverpoolu była spowodowana nie jednym, a dwoma przypadkami, w których uznał, że jego zaangażowanie było niewystarczające.

Przed środowym meczem Premier League z Newcastle United, trener Liverpoolu bardziej szczegółowo przedstawił swoją decyzję o wyrażeniu niezadowolenia z postawy Núñeza w zeszłym tygodniu.


Slot skrytykował Urugwajczyka za to, że pozwolił, aby rażące zaniedbanie w środowym meczu z Aston Villą, zakończonym wynikiem 2:2, wpłynęło na resztę jego występu.

Okazało się, że Núñez również nie był zadowolony ze swojego występu w wygranym 2:1 meczu z Wolverhampton Wanderers kilka dni wcześniej, co skłoniło trenera do udzielenia mu napomnienia.

Jednak prywatne rozmowy między nimi najwyraźniej doprowadziły do poprawy, a Slot powiedział:

- Wczoraj był niesamowity na treningu, jeśli chodzi o tempo pracy. Mam nadzieję, że będzie mógł to kontynuować, a kiedy zespół będzie go potrzebował, będzie na to gotowy, jeśli będzie kontynuował sesje w taki sposób, jak to robił.


- Po pierwsze, pomogłem mu, mówiąc, że można zmarnować szansę. Nie byłem dla niego tylko surowy. Ale po raz drugi z rzędu nie byłem zadowolony z jego wysiłku, przeciwko Wolves i przeciwko Villi.

- Mogę to zaakceptować raz, ale dwa razy to było trochę za dużo. Dlatego się tym zająłem. To nie był zwykły Darwin, ten, którego kochają fani. To głównie dlatego, że zawsze tak ciężko pracuje.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

Toto8Sagres 26.02.2025 18:57 #
Myślę, że to (publiczna krytyka) oficjalnie oznacza skreślenie przez Slota, Urusa. Też go długo broniłem, ale z chłopa już nic nie będzie, mental nie na Premier League
Ralf088 26.02.2025 19:09 #
Nunez u Holendra jest już skreślony. Slot woli grać Jonesem i Szobo w ataku niż dawać Darwina więc Urugwajczyk w lecie raczej na sprzedaż. Nie powie tego wprost wiadomo - bo jeszcze się może przydać ale w lecie raczej pożegnamy Nuneza.

Pozostałe aktualności

Statystyki  (0)
26.02.2025 23:34, Zalewsky, SofaScore
Spalletti: Chiesa zawiódł w Anglii  (5)
26.02.2025 18:17, FroncQ, thisisanfield.com
Van Dijk przed meczem z Newcastle  (0)
26.02.2025 16:18, B9K, liverpoolfc.com
Slot: Chcemy, abyście mogli marzyć  (0)
26.02.2025 15:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Sekret "fizycznych potworów" Slota  (0)
26.02.2025 15:21, Bartosz_Becker, Daily Mail