LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 661

Neville: Trent nie może dłużej zwlekać


Trent Alexander-Arnold wciąż unika pytań o swoją przyszłość, ale Gary Neville z Sky Sports twierdzi, że gwiazda Liverpoolu będzie musiała ogłosić decyzję w nadchodzącym tygodniu.

Liverpool stoi u progu zdobycia mistrzostwa Premier League – może je przypieczętować, jeśli Arsenal przegra z Crystal Palace w środę albo jeśli pokona Tottenham na Anfield w przyszły weekend – a Neville uważa, że w tym momencie Alexander-Arnold będzie musiał udzielić odpowiedzi.

Prawy obrońca jest intensywnie łączony z przejściem do Realu Madryt, a jego kontrakt z Liverpoolem wygasa latem.

– Nie odpowiedział na pytania dotyczące kontraktu. Po meczu z Leicester udzielił wywiadu na murawie, gdzie – jak sądzę – powiedział, że nie chce już więcej o tym mówić, więc odkłada to w czasie – powiedział Neville w The Gary Neville Podcast. – Ale przyjdzie taki moment, mniej więcej za tydzień o tej porze, kiedy nie będzie już gdzie uciec.

– Bo sezon dla Liverpoolu się zasadniczo skończy. Zdobędą mistrzostwo. Nie będzie już nic innego do omówienia poza pytaniem: Zostajesz w klubie czy nie?. I wtedy będzie musiał po prostu powiedzieć tak albo nie.

– Wyobrażam sobie, że będzie musiał to sobie w tym tygodniu uporządkować.

– Bo jeśli zaczniesz to przeciągać po przyszłym weekendzie, kiedy już zdobędziesz tytuł, to zacznie być to trochę niesmaczne. Wydaje mi się, że lepiej będzie wtedy po prostu odkryć karty i powiedzieć: tak, zostaję albo nie, odchodzę.


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Wieści z wypożyczeń (0)
15.09.2025 20:11, Matt_ityahu1892, thisisanfield.com
Neville porównuje Liverpool z United (0)
15.09.2025 17:50, Sz_czechowski, Liverpool Echo
Zdjęcia z meczu z Burnley (1)
15.09.2025 14:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Carragher stawia Isaka wyżej od Ekitike (2)
15.09.2025 14:16, BarryAllen, Liverpool Echo
Dlatego nie zdejmuje się Mohameda Salaha (12)
15.09.2025 13:54, Klika1892, The Athletic