PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 536

Souness: Liverpool poradzi sobie bez Trenta


Graeme Souness uważa, że Virgil van Dijk i Mo Salah są niezastąpieni dla drużyny Liverpoolu. Innego zdania jest odnośnie Trenta Alexandra-Arnolda.

Holender i Egipcjanin podpisali niedawno nowe kontrakty, wiążąc swoją przyszłość z Anfield na kolejne 2 sezony.

Trent wciąż nie przedłużył umowy z Liverpoolem i wydaje się, że zdecydowanie bliżej mu do letniego transferu do Realu Madryt.

- Rozumiem z jednej strony Trenta i to, dlaczego ma ochotę spróbować gry dla Realu Madryt - powiedział Souness.

- Jest w Liverpoolu odkąd skończył 10 lat i wygrał praktycznie wszystko z tym klubem. Chce zmienić otoczenie i ma do tego prawa. Sądzę, że the Reds pozostawią mu otwartą furtkę, gdyby po pewnym czasie chciał wrócić do Anglii.

- W klubie zostaje Conor Bradley, który już nie raz udowodnił, że można na niego liczyć. Ma w sobie dużo energii, lubi atakować i również zapewnia ciekawe opcje Liverpoolowi w ofensywie.

- Trent ma niesamowitą wizję gry, potrafi grać w sposób nieszablonowy, ale prawda jest taka, że Virgil i Mo byli dla Liverpoolu na ten moment nie do zastąpienia. Bez Trenta klub sobie poradzi - podsumował Souness.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Hołd Billy’ego Hogana dla Diogo Joty (0)
09.07.2025 21:57, Klika1892, liverpoolfc.com
Hogan i Gakpo z kwiatami oddają cześć Diogo (0)
09.07.2025 21:32, AirCanada, liverpoolfc.com
Henderson kolejny raz zmienia klub (4)
09.07.2025 18:00, Olastank, liverpool.com
Daty i godziny meczów w sierpniu (0)
09.07.2025 17:59, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool rozegra mecz z Preston (2)
09.07.2025 14:38, AirCanada, thisisanfield.com
Bayern walczy o Díaza (5)
09.07.2025 13:14, Maja, thisisanfield.com