LIV
Liverpool
Towarzyski
26.07.2026
00:00
SUN
Sunderland
 
Osób online 891

Alisson i Gomez wciąż poza treningiem


Alisson i Joe Gomez wciąż nie wrócili do treningów z zespołem, co stawia pod wielkim zapytania ich występ w sobotnim starciu z Crystal Palace na Anfield.

Brazylijczyk jakiś czas temu nabawił się kolejnego w swojej karierze urazu mięśnia dwugłowego uda i pierwsze opinie sugerowały jego powrót do gry pod koniec kwietnia.

Giorgi Mamardashvili także nie będzie do dyspozycji Arne Slota w najbliższy weekend, wobec kontuzji kolana, co sprawi, że szansę debiutu w barwach Liverpoolu w Premier League otrzyma  Freddie Woodman.

Gomez został zmieniony w drugiej połowie rewanżowego pojedynku z PSG w Lidze Mistrzów i od tego czasu jest poza grą.

W derbach Merseyside na prawej obronie wystąpił Curtis Jones i kto wie, czy wychowanek Liverpoolu nie pozostanie wystawiony ponownie w tej roli, chociaż do występu na tej pozycji może wrócić równie dobrze Jeremie Frimpong.

W dzisiejszych zajęciach wziął udział rekonwalescent - James McConnell, który pierwszą część sezonu spędził na wypożyczeniu w Ajaksie Amsterdam, jednak nie był to najlepszy czas w karierze młodego pomocnika.

Na ławce rezerwowych w sobotę, wobec niedoboru na pozycji bramkarzy, powinien pojawić się młody Węgier - Armin Pecsi.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Micky van de Ven nie dla Liverpoolu (0)
19.06.2026 16:52, Gall1892, thisisanfield.com
Z Newcastle na inaugurację sezonu! (13)
19.06.2026 11:06, Gall1892, liverpoolfc.com
RB Lipsk odrzucił pierwszą ofertę za Diomande (18)
19.06.2026 10:23, Gall1892, thisisanfield.com
Liverpool znów uprzedził Newcastle (1)
19.06.2026 10:22, RosolakLFC, The Athletic
Poznajcie Victora Muñoza (0)
18.06.2026 23:26, Armani87, liverpoolfc.com
Liverpool gotów rozbić bank dla Diomande (31)
18.06.2026 20:56, Ad9am_, The Athletic