3:0 - Takumi Minamino 77'

Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Jones - Oxlade-Chamberlain (74' Minamino), Firmino (78' Milner), Jota (82' Gordon)

Brentford

Fernandez - Ajer, Jansson, Pinnock - Roerslev, Janelt, Norgaard, Baptiste (68' Wissa), Henry (49' Canos) - Mbuemo (75' Jensen), Toney

Liverpool zwyciężył w dzisiejszej konfrontacji z Brentford 3:0 na Anfield. Gospodarze przez długi czas walili głową w mur, aż do 44. minuty, kiedy z rzutu rożnego dośrodkował Trent Alexander-Arnold, a piłkę głową do siatki Pszczół skierował Fabinho.

W 69. minucie z lewego skrzydła zacentrował Andy Robertson, tor lotu piłki źle obliczył jeden z obrońców Pszczół, a w polu karnym bramkę szczupakiem strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

W 77. minucie goście źle wyprowadzili piłkę z własnego pola karnego. Pressing nałożył Roberto Firmino, który przechwycił futbolówkę i po chwili wyłożył ją 'na tacy' Takiemu Minamino, który ustalił wynik rywalizacji strzałem z bliskiej odległości.

Sędzia: Jon Moss