1:2 - Odsonne Édouard 55'
1:3 - Fabinho 89'

Guaita - Ward, Andersen, Guehi, Mitchell - Gallagher, Hughes (77' Ayew), Schlupp - Olise, Édouard (68' Eze), Mateta (78' Benteke)

Alisson - Alexander-Arnold (90+1' Gomez), Matip, van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Jones - Oxlade-Chamberlain (60' Minamino), Firmino (90' Milner), Jota

Liverpool zwyciężył dziś 3:1 w rywalizacji z Crystal Palace. W 8. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Andy'ego Robertsona najwyżej w polu karnym Orłów wyskoczył Virgil van Dijk i dał the Reds prowadzenie.

W 32. minucie Robertson popisał się drugą asystą w dzisiejszym pojedynku, posyłając piłkę w pole karne do Oxlade'a-Chamberlaina, który z bliskiej odległości nie miał problemów, by przechytrzyć Vicente Guaitę.

55. minuta to w pełni zasłużona bramka kontaktowa dla gospodarzy. Orły złamały linię defensywną Liverpoolu i Allisona pokonał Odsonne Édouard.

W końcówce meczu mieliśmy sporą kontrowersję. Diogo Jota starł się w polu karnym z golkiperem Palace. Arbiter po analizie VAR wskazał ostatecznie na wapno. Jedenastkę pewnie wykorzystał Fabinho, zabijając mecz.

Sędzia: Kevin Friend