CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1542

Moyes: Bez obaw


David Moyes oznajmił wszem i wobec, iż Everton przyjeżdżając na Anfield Road w poniedziałek nie ma kompletnie nic do stracenia.

Derby Merseyside odbędą się po raz 180. w Premier League, statystycznie rzecz biorąc, niewielką przewagę ma Liverpool, pomimo to manager the Toffees jest pewny swego.

Prawdę mówiąc - przepełniająca Moyesa wiara w swoją drużynę, sprawia, że jest on niezwykle wyluzowany i pewny wyniku.

- Myślę, że w naszej grze widać mnóstwo pewności siebie - mówił Moyes - Gramy bardzo dobrze, z każdym, bez znaczenia kto gra przeciwko nam i bez znaczenia czy gramy u siebie czy na wyjeździe.

- Nie graliśmy jednak dobrze w dwóch ostatnich pojedynkach z Liverpoolem, więc oczekujemy na rewanż, a o tamtych pojedynkach staramy się nie pamiętać.

- Jestem raczej pewien swego, ponieważ wiem na co stać moich graczy i jak prezentują się grze i na treningach, a zawodnikom pozostaje pokazać potencjał jaki w nich drzemie, nie mają się czego bać.

Moyes podkreśla to, że bardzo ważna jest koncentracja na boisku, ponieważ oba kluby grają ze sobą dwa razy w ciągu jednego tygodnia.

- Musimy się skoncentrować na grze i zrobić wszystko by zdobyć jak najwięcej punktów - zakończył.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (13)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com