CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1325

Benitez: FA powinno to zmienić


Szkoleniowiec Liverpoolu Rafa Benitez zareagował na zachowanie Jose Bosingwy w stosunku do Yossiego Benayouna i nawoływał do FA, aby częściej korzystało z zapisów video.

Bosingwa kopnął Benyouna w końcowych minutach meczu Liverpool - Chelsea (2:0) na Anfield i oczekiwano, że pomimo braku reakcji arbitra, FA podejmie kroki.

Jednak po konsultacji federacji z Mike'm Riley'em, okazało się, że regulamin zakazuje podjęcia działania przeciwko Bosingwie.

- Nie będę mówił o Bosingwie, ponieważ nazwisko zawodnika nie ma znaczenia - powiedział boss the Reds. - Jednak w takiej sytuacji mamy dowód w postaci nagrania, więc to oczywiste, że powinno zostać użyte.

- Jeśli FA, Uefa czy Fifa zmienią reguły, muszę to uwzględnić. Jeśli skorzystają z dowodu w takiej sytuacji, piłkarze będę wiedzieć jak się zachować.

- Można panować nad tym i to będzie lepsze dla sędziów w przyszłości.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem z Chelsea  (0)
03.05.2025 21:29, Klika1892, liverpoolfc.com