LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1754

James: Trzeba powstrzymać Torresa


Były bramkarz Liverpoolu ma nadzieję, że powstrzyma Fernando Torresa przed zdobyciem gola w jutrzejszym meczu Hiszpania-Anglia. Sztuka ta nie udała się Jamesowi w sobotę.

Torres zdobył bramkę w doliczonym czasie meczu ligowego Portsmouth-Liverpool i dzięki temu trafieniu goście wygrali 3:2. Hiszpan chce ponownie pokonać Jamesa we środę.

Angielski bramkarz ma jednak nadzieję, że reprezentacja Anglii uniknie losu Pompeys, a on sam będzie skutecznie powstrzymywał Torresa.

- Torres udowodnił w weekend, że potrafi zdobywać bramki w każdym momencie spotkania. Jest to piłkarz nietuzinkowy -powiedział James, który w barwach Liverpoolu wystąpił 214 razy.

- Jest waleczny, silny, a jeżeli ktoś zignoruje go przez jego wygląd dziecka, może się bardzo zdziwić, kiedy Torres pokaże, na co go stać.

- Jako mistrzowie Europy, Hiszpanie na pewno będą chcieli udowodnić swoją wyższość, ale my mamy dużo pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Myślę, że tych elementów brakowało nam w przeszłości.

- Torres na pewno będzie jednym z głównych zagrożeń. Może rozegrać przeciętne 80 minut, ale nagle może zamienić się w maszynę do strzelania goli. Hiszpanie mają wielu świetnych graczy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (0)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (4)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com