LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1730

Skrtel: Gerrard sercem Liverpoolu


Martin Skrtel zdradził dziś, że rozmawiał z byłymi kolegami z drużyny, aby pozyskać dokładne informacje co czeka the Reds kiedy zmierzą się dziś na Bernabeu z Realem Madryt.

Zenit St Petersburg spotkał się z hiszpańskim gigantem w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale dwukrotnie przegrywał.

Skrtel, który przybył na Anfield z rosyjskiego zespołu w styczniu 2008 roku, przyznał, że zapytał kilku kolegów na temat los Blancos.

- Każdy wie wszystko o Realu, ponieważ to jeden z największych i najlepszych klubów na świecie - powiedział Słowak w rozmowie z Liverpoolfctv.

- Rozmawiałem z kilkoma chłopakami z Zenitu o tym na co stać Real, ale mówili to co już wiedziałem.

- To nie będzie dla nas łatwe spotkanie, ale dla Realu Madryt również nie. To będzie bardzo ciekawe starcie dla naszych kibiców.

24-latek ma świadomość próby wobec, której stają the Reds, dojścia do ćwierćfinału rozgrywek trzeci sezon z rzędu.

- Liga Mistrzów to wielkie rozgrywki i są dla nas ważne - dodał.

- To będzie jedno z największych spotkań mojej kariery, ponieważ zmierzymy się z Realem Madryt na Bernabeu.

- Nigdy wcześniej tam nie grałem. To fantastyczny stadion i każdy zawodnik chce doświadczyć występu na takim.

- Jestem bardzo szczęśliwy mogąc zagrać w tak wielkim meczu jak ten.

Skrtel rozkoszuje się perspektywą walki na stadionie z Raulem, ale ostrzega, że drużyna Juande Ramosa jest mocna na całym boisku.

- Raul jest legendą. To wielki piłkarz, ale Real ma dobrych graczy na całym boisku, jak Fabio Cannavaro, który dobrze rozumie się z Pepe i Sergio Ramosem w defensywie.

- Wyjdziemy myśląc o sobie i skupiając się na naszej własnej grze.

Środkowy obrońca sądzi, że Fernando Torres może mieć kluczowe znaczenie, jeśli Liverpool ma odnieść pozytywny rezultat.

- Myślę, że Torres będzie dla nas ważny - powiedział piłkarz grający z nr 37.

- To fantastycznym piłkarz i jest istotny w każdym meczu, nie tylko przeciwko Realowi Madryt.

- To bardzo wyjątkowe spotkanie dla wszystkich hiszpańskich graczy, ale szczególnie dla Fernando, ponieważ to jego rodzinne miasto i jestem pewien, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby wpisać się na listę strzelców.

W czasie przygotowań oczekiwano na wiadomość czy Steven Gerrard poleci do Madrytu i Skrtel przyznał, że spodziewa się występu kapitana the Reds na Bernabeu.

- Dobrze będzie mieć Stevie'go zdatnego do gry - powiedział obrońca.

- Widziałeś jak nam go brakowało przeciwko Manchesterowi City. Jest sercem Liverpoolu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (0)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (4)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com