LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1416

Brown: Zasłużona czerwona kartka


Phil Brown uważa, iż pomimo porażki 3-1 z Liverpoolem jego zespół udowodnił krytykom, jak bardzo się mylili. Hull City przegrał z the Reds po dwóch golach Dirka Kuyta i jednym Xabiego Alonso, lecz mimo to nadal znajduje się trzy punkty nad strefą spadkową.

Zdaniem szkoleniowca z KC Stadium jego zespół w meczu przeciwko pretendentom do tytułu pokazał takie umiejętności, które pozwolą im utrzymać się w lidze.

- Mamy przed sobą cztery ważne spotkania - powiedział Brown. - Jeśli pokażemy w nich taką energię, wolę walki, poświęcenie i entuzjazm jak dziś, wszystko powinno być w porządku.

- Dzisiaj pokazaliśmy wszystko to, co ostatnio kwestionowali nasi krytycy.

- Wiedzieliśmy, że dzisiaj temu zaprzeczymy, jednak grając przeciwko tak wielkim drużynom potrzebna jest odrobina szczęścia, której dzisiaj nam zabrakło.

Brown nie sprzeciwia się także decyzji arbitra dzisiejszego meczu, który ukarał Caleba Folana za faul na Martinie Skrtelu czerwoną kartką.

- Czerwona kartka jest słuszna, nie ma co do tego wątpliwości - przyznał. - Faulował w brutalny sposób, a to, czy był zablokowany, czy sprowokowany, nie ma żadnego znaczenia.

- Chciał sam wymierzyć sprawiedliwość, a takich rzeczy się nie robi.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com