PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1884

Balague: Silva woli LFC od Juve


Guillem Balague zamieścił na swojej stronie internetowej wpis będący odpowiedzią na emalie i komentarze fanów Liverpoolu odnośnie Davida Silvy i sprawy jego możliwego transferu na Anfield.

Balague napisał: - Muszę powiedzieć, że niewiele zmieniło się odkąd poprzednio o tym pisałem. Od tego czasu na rynku nie pojawiło się wiele rzeczywistych ofert. Jednak przedstawiciele Silvy spodziewają się, że zainteresowane kluby podejmą kroki do końca lata.

Valencia jest skłonna - musi - sprzedać zawodnika i załatwić wszystko jak najszybciej, więc prawdopodobnie dokonają transferu z klubem, który najszybciej złoży zadowalającą ofertę. W tym momencie ani Barcelona, ani Real Madryt nie zrobili nic w kierunku pozyskania Silvy i jeśli w grze pozostanie Juventus i Liverpool, piłkarz wolałby przenieść się na Anfield.

Nie znaczy to, że David Silva z pewnością zasili Liverpool ale, że może nie być lepszego momentu, aby spróbować pozyskać jednego z najbardziej utalentowanych ofensywnych pomocników w Europie. Jednak Rafa Benitez będzie musiał mądrze to rozegrać, zanim Liverpool zrobi drugie podejście, Benitez będzie musiał sprzedać kilku zawodników.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Liverpool wraca do treningów przed nowym sezonem (0)
08.07.2025 12:24, MaksKon, thisisanfield.com
Napoli oferuje 55 milionów euro za Núñeza (7)
08.07.2025 11:08, AirCanada, La Gazzetta dello Sport
Koniec z odkładaniem na później (0)
08.07.2025 11:02, AirCanada, własne
Zwyczajny chłopak, niezwykła strata (2)
08.07.2025 00:20, Bartolino, The Athletic
Wszystkie gole Diogo dla Liverpoolu - wideo (8)
07.07.2025 21:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Wideo ku pamięci Diogo Joty (1)
07.07.2025 21:04, AirCanada, liverpoolfc.com