CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1527

Javier: Będę gotowy!


Javier Mascherano zachowuje spokój i jest przekonany, że będzie w pełni przygotowany na początek sezonu, kiedy The Reds udadzą się na White Hart Lane, by zmierzyć się z Tottenhamem. Reprezentant Argentyny niedawno świętował z powodu narodzin drugiej córki.

- Być może potrzebuję trochę więcej czasu, gdyż dołączyłem do zespołu, kiedy był w 10-tym dniu treningu, jednak będę przygotowany na początek sezonu.

Monster Masch sądzi, że ostatnie zwycięstwo w Norwegii da Liverpoolowi pozytywnego kopa przed startem Premier League.

- Nie zagraliśmy najlepszego meczu z Espanyolem. To okres przygotowawczy i wiemy, że musimy się poprawiać, gdyż niebawem ruszają rozgrywki ligowe.

- Z ostatniego meczu możemy wyciągnąć wiele pozytywów, jak chociażby zachowanie czystego konta. Wiemy, że ciągle musimy nad sobą pracować, ale jesteśmy szczęśliwi z postępów.

- Po sobotnim spotkaniu z Atletico będziemy mieć cały tydzień na przygotowanie się do otwarcia rozgrywek ligowych.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (13)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com