LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1445

Carra o rodzinnym dniu na Anfield


Jamie Carragher rozegrał 634 spotkania dla Liverpoolu w ciągu 14-letniej kariery, ale dzisiejsze spotkanie na Anfield organizowane przez jego fundacje, może być wyjątkowym, gdyż na trybunach pojawi się jego matka.

Paula Carragher wcześniej tylko raz była obecna na stadionie w czasie meczu syna, kiedy młody Jamie zdobywał FA Youth Cup.

- Moja mama tylko raz była na Anfield, kiedy sięgnęliśmy po Youth Cup - mówił Carra. - Podczas drugiej wycieczki zajmie miejsce w sektorze dyrektorów, ale piłka nożna zawsze była tematem męskiej części naszej rodziny.

- Wyczekuję radości z gry. To będzie rodzinny dzień i jestem przekonany, że moje dzieci pojawią się na murawie, w którejś części obchodów.

Carragher pragnął podkreślić, że dochody z meczu zasilą fundusz jego fundacji. Jednocześnie taki mecz nie jest sygnałem o zakończeniu jego kariery, choć to czas do refleksji.

- Oczywiście najważniejszym wydarzeniem dla mnie był Stambuł 2005 - mówił. - Choć mój pierwszy cały mecz w lidze, kiedy strzeliłem bramkę Aston Villi miał duże znaczenie, gdyż bez niego, kto wie co mógłbym osiągnąć?

Poproszony o wybranie najtrudniejszego momentu, odpowiedział: - Było ich mnóstwo: im więcej grasz, tym spotykają Cię gorsze rzeczy. Pamiętam porażkę 3:0 z Evertonem i koszmary, które mnie po niej nękały. Nie spałem po niej przez tydzień.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności