LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1437

Fowler: Torres wraca na szczyt


Zdaniem legendy The Kop - Robbie'go Fowlera, jedynie kwestią czasu jest moment, w którym Fernando Torres ponownie zacznie udowadniać, iż jest jednym z najlepszych napastników świata.

El Nino wciąż szuka optymalnej formy po serii problemów z kontuzjami, ale poprzedni właściciel nr 9 w naszym zespole, w niedzielę zaobserwował sygnały o ciągłej poprawie.

- Po długim okresie walki z kontuzjami, potrzeba czasu, aby wrócić na najwyższy poziom i jest już bliżej niż dalej - mówił Fowler.

- Nawet mały szczegół robi różnicę na tak wysokiej arenie i prawdopodobnie za kilka tygodni znów będzie wyglądał jak całkiem inny zawodnik.

- Kiedy jest w formie sposób w jaki gra i się porusza jest zabójczy, ale jeszcze nie doszedł do tego etapu po licznych urazach i w tej chwili może odczuwać ich skutki przy kontaktach z piłką.

- Nie możesz kwestionować jego wpływu na drużynę, ponieważ jest gotów, aby przeprowadzać indywidualne ataki przeciwko najlepszym i najtrudniejszym obrońcom na świecie, a uwierz, że to nie łatwe.

- Z ciekawością patrzyłem jak Liverpool nie mógł odnaleźć go podaniami w pierwszej połowie starcia z United i wynik jest znany. W drugiej odsłonie, zmieniono taktykę i nagle przyczynił się do zdobycia dwóch bramek. To udowadnia, że jest bliżej formy niż sądzą obserwatorzy.

- Podaj mu piłkę i on zrobi swoje, co było ewidentne po przerwie na Old Trafford.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności