LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1424

Flanno: Odpłacę się za zaufanie


John Flanagan obiecuje, że da z siebie wszystko w najbliższych miesiącach, po tym jak Kenny Dalglish dał młodemu wychowankowi Liverpoolu nowy 4-letni kontrakt.

18-letni obrońca został nagrodzony za olbrzymi postęp, jaki zanotował na przestrzeni zeszłego sezonu.

John zadebiutował w meczu z Manchesterem City w kwietniu na Anfield i utrzymał miejsce w składzie do końca rozgrywek.

Flanno został także wybrany najlepszym młodym zawodnikiem Liverpoolu sezonu 2010/2011.

- Gra dla Liverpoolu wiele dla mnie znaczy i jestem zachwycony nowym kontraktem. Kenny zaufał mi i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Podobnie Damienowi Comolliemu i każdemu w klubie, kto mi pomógł.

- Fani wspierali mnie cały czas i bardzo doceniam ich wsparcie. Będę dalej ciężko pracował i dam z siebie 110% dla tego zespołu!

- Pragnę wykorzystać każdą okazję, by odwdzięczyć się bossowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com