LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1793

Aquilani: Jestem blisko Milanu


Alberto Aquilani przyznał, że jest blisko przejścia do czołowego włoskiego klubu AC Milan. Włoch spędził zeszły sezon na wypożyczeniu w ojczyźnie broniąc barw Juventusu Turyn. Powrócił jednak na Anfield po jego zakończeniu, latem tego roku.

Aquilani był nieustannie wiązany z powrotem na Półwysep Apeniński. Widocznie były piłkarz Romy nie został uwzgledniony w planach Kenny’ego Dalglisha.

Juventus ze względu na cenę Aquilaniego nie zdecydował się na pozyskanie Włocha. Środkowy pomocnik tego lata był również bliski dołączenia do Fiorentiny, jednak nie skorzystał z tej możliwości, ponieważ wolał transfer definitywny, a nie wypożyczenie.

AC Milan wyraził zainteresowanie Aquilanim szukając wzmocnienia linii pomocy zespołu po nieudanej próbie pozyskania z Fiorentiny Riccardo Montolivo.

- Jestem bliski przejścia do Milanu – powiedział Aquilani włoskiemu dziennikowi La Gazzetta dello Sport.

Okaże się jeszcze, czy będzie to definitywny transfer czy wypożyczenie. Liverpool skłania się ku pierwszej opcji. Tym sposobem klub może zwiększyć środki finansowe potrzebne do zrealizowania własnych transferów.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (0)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (5)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com