LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1197

Hendo: Mogę być jeszcze lepszy


Jordan Henderson zastanawiał się nad początkiem swojej kariery na Anfield i oświadczył: Mogę być o wiele lepszy. 21-latek wrócił w swoje rodzinne strony, aby zdobyć pierwszego gola w Liverpoolu podczas wygranego 3:1 meczu z Boltonem w sobotę oraz został wybrany Piłkarzem Meczu przez dziennikarzy Liverpoolfc.tv.

- Strzelenie bramki dla Liverpoolu, zwłaszcza tej pierwszej, oznacza bardzo wiele - można to było zauważyć po mojej celebracji zaraz po strzeleniu gola. Jednak najważniejsza była dyspozycja zespołu. Uważam, że spisywaliśmy się świetnie przez całe spotkanie - powiedział Henderson.

- Ciężko trenowałem i przykładałem się do mojej pracy, jednak myślę, że mogę sobie radzić o wiele lepiej, wciąż mogę pokazać dużo więcej. Muszę po prostu skupić się nad tym co chcę zrobić oraz wciąż ciężko pracować na treningach i mam nadzieję, iż przełoży się to na dyspozycję na boisku taką, jaką zaprezentowałem wczoraj.

Henderson przyznaje, że jakość gry Liverpoolu na początku tego sezonu przekroczyła oczekiwania, a nowe nabytki Kenny'ego Dalglisha nie wymagają wiele czasu na osiedlenie się w drużynie.

- Wielu piłkarzy szybko się przystosowało, tak jak Charlie, Jose i Stewie na lewej stronie byli genialni.

- Gramy w tym momencie kawałek dobrego futbolu, ciężko pracujemy na boisku treningowym i to przełożyło się na wczorajszy mecz. Musimy po prostu kontynuować to, co robimy, ciężko pracować i miejmy nadzieję, że utrzymamy taką dyspozycję.

Henderson teraz wyjedzie na spotkanie reprezentacji Anglii U-21 i ma nadzieję przykuć uwagę szkoleniowca drużyny seniorów - Fabio Capello - podczas spotkań przeciwko Azerbejdżanowi i Izraelowi.

- Jestem w siódmym niebie będąc w drużynie U-21. Jest tutaj wielu świetnych zawodników - powiedział pomocnik, który w swoim CV może zapisać jeden pełny występ dla 'Synów Albionu'.

- Oczywiście chcę się starać dalej i dostać się do seniorskiej drużyny. Muszę tylko ciężko pracować i wykonywać swoją pracę dla Liverpoolu i mam nadzieję, że powołanie kiedyś nadejdzie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com