LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 606

Pepe odpowiada styl Rodgersa


Pepe Reina wyjawił, że nie może się doczekać pracy z nowym menedżerem Liverpoolu – Brendanem Rodgersem, ponieważ ten preferuje jego styl futbolu.

Reina podkreślił, że był wielkim fanem Swansea w zeszłym sezonie i ciepło przywitał przyjście człowieka odpowiedzialnego za ich awans ze statusu słabej drużyny Championship do członków Premier League.

Z Rodgersem preferującym grę, którą mocno zapożycza z reprezentacji Hiszpanii, Reina jest zachwycony, widząc jego przyjście w miejsce Kenny'ego Dalglisha.

- Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni, jeśli chodzi o przyszłość – powiedział.

- To bardzo dobry wybór i miejmy nadzieję, że możemy mieć lepszy sezon, niż ten ostatni. Nie mogę się doczekać powrotu do Liverpoolu.

- Oglądałem Swansea w zeszłym sezonie. Zawsze lubiłem taką grę, odpowiada mi ona. Jestem tylko bramkarzem, jednak to jest mój styl i łatwiej mi będzie się do niego przystosować. Myślę, że to będzie bardzo dobre dla Liverpoolu.

- On będzie potrzebował trochę czasu, by wprowadzić swoje pomysły. W piłce menedżer musi mieć trochę czasu, by zmienić stan rzeczy.

- To nie wydarzy się w mgnieniu oka, musimy dać mu czas. On przyniesie nowe pomysły i będziemy musieli zwrócić bardzo dużo uwagi na to, co on będzie chciał z nami robić, kiedy wrócimy na przedsezonowe treningi.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

BasistaJB 13.06.2012 09:00 #
Pepe zawsze dobrze grał nogami, więc nie będzie miał większych problemów z dopasowaniem się do jego wizji gry, ciekawe co z resztą?
lstyle 13.06.2012 09:24 #
Lepiej zeby to styl oraz forma Reiny odpowiala Rodgersowi...

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (1)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (0)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com
Sturridge: Drużynie brakuje Lucho (0)
06.10.2025 08:50, AirCanada, Sky Sports